Наклейка на авто King FZ-052


Нет в наличии
30 грн.
Наличные:
30 грн
Безнал:
36 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King FZ-052 - наклейка на авто

Многие автовладельцы стремятся придать своему автомобилю собственный стиль и индивидуальность. Для этого существует множество способов. Украсить и выделить корпус авто можно при помощи аэрографических рисунков, а также наклеек. Наклейки на авто на сегодняшний день выступают серьезным конкурентом аэрографии. Суть в том, что нанесение аэрографического рисунка представляет собой довольно сложный и дорогостоящий
Читать полностью
Технічні параметри:

King FZ-052 - наклейка на авто

Багато автовласників прагнуть надати своєму автомобілю власний стиль і індивідуальність. Для цього існує безліч способів. Прикрасити і виділити корпус авто можна за допомогою аерографічних малюнків, а також наклейок. Наклейки на авто на сьогоднішній день виступають серйозним конкурентом аерографії. Суть в тому, що нанесення аерографічного малюнка є досить складним і дорогим процесом, а також забирає багато часу. Наклейки на авто вважаються недорогою і високоякісною альтернативою аерографії. Крім економічності в часі і бюджеті, до переваг такого тюнінгу варто віднести простий демонтаж. Він проходить легко і швидко. Таким чином Ви зможете змінювати дизайн свого транспорту, коли Вам заманеться. Наклейки можна розташовувати в будь-яке зручне для власника місце: скло, кузов, номер або диски.

Сучасні технології забезпечують величезний вибір наклейок з практично будь-яким малюнком, будь-якої форми і будь-якого кольору. Виробники наклейок мають великий арсенал видів плівок: проста, спеціальна, світловідбиваюча і світлонакопичувальна. За тематикою наклейки також дуже різноманітні: існують рекламні, інформаційні, гумористичні та графічні наклейки. До переваг наклейок варто віднести те, що вони використовуються не тільки в якості естетичної прикраси кузова машини, а й для захисту його від корозійної дії води, яка може проникнути всередину заліза через подряпини і відколи. Зображення великої площі також зможуть захистити лакофарбове покриття автомобіля від випадкових ушкоджень. Плівка зберігає свої властивості навіть в умовах спеки, під палючими променями сонця і під впливом вологи, завдяки цьому гарантійний термін у наклейок досить довгий.

Наклейка на авто King FZ-052 має високу якість. Виконана у вигляді двох підков.

Тип
На кузов
Материал
Пластик

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Наклейка на авто»
Показать все модели