Нет в наличии
98 грн.
Наличные:
98 грн
Безнал:
118 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZARYAD ZU13 - ручной фонарь
Фонарь ZU13 - это ручной универсальный фонарик, носильный источник света для индивидуального использования, который послужит Вам в дороге, во время кемпинга, в походах и просто для прогулки в темное время суток. При его компактном размере, длинна 95 мм, не занимает много места в сумке и без проблем поместится в карман, а с помощью ремешка его удобно носить на руке. Корпус изготовлен из качественного металла,
Читать полностью
Технічні параметри:

ZARYAD ZU13 - ручний ліхтар
Ліхтар ZU13 - це ручний універсальний ліхтарик, носильне джерело світла для індивідуального використання, який послужить Вам в дорозі, під час кемпінгу, в походах і просто для прогулянки в темний час доби. При його компактному розмірі, довжина 95 мм, не займає багато місця в сумці і без проблем поміститься в кишені, а за допомогою ремінця його зручно носити на руці. Корпус виготовлений з якісного металу, чорного кольору з червоними вставками. Особливістю такого ліхтарика є фокусування світла. Лінза дає можливість змінювати кут розсіювання світла, зменшуючи або збільшуючи область освітлення.
Джерело світла діоди і LED технологія, які дають біле яскраве світло. Один світлодіод LUXEON, потужністю 3 Вт, з гладким металевим відбивачем збільшує яскравість променя. Його максимальна яскравість 600 Лм. Термін служби діода 100 000 годин. Елемент живлення одна АА батарейка, напругою 1.5 В, вони дуже популярні, ще їх називають пальчикові.

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
600
Количество режимов яркости
1
Длина
95
Количество светодиодов
1
Питание
АА батарейки
Влагоустойчивость
нет
Бренд
ZARYAD

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZARYAD» в категории «Фонарь»
Показать все модели