Нет в наличии
150 грн.
Наличные:
150 грн
Безнал:
180 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
ZARYAD MR20 - Заглушки ремней
Основные характеристики:
Заглушки для ремней - это модный аксессуар, который позволяет придать изысканный блеск салону автомобиля, работающему на стильном изображении водителя.
Изготовляются из полированного металла с логотипом автомобиля. Правила поведения автомобилиста на дороге требуют обязательного закрепления ремня безопасности во время вождения, поэтому большинство автомобилей после включения требуют крепления ремня. И так
Читать полностью
ZARYAD MR20 - заглушки ременів
Основні характеристики:
Заглушки для ременів - це модний аксесуар, який дозволяє надати вишуканий блиск салону автомобіля, що працює на стильному зображенні водія.
Виготовляються з полірованого металу з логотипом автомобіля. Правила поведінки автомобіліста на дорозі вимагають обов'язкового закріплення ременя безпеки під час водіння, тому більшість автомобілів після включення вимагають кріплення ременя. І так звана «клямка» ременя безпеки змушує електронну систему припустити, що поїздка в нормальному режимі.
Гаджет незамінний для моделей автомобілів, в яких система безпеки генерує сигнал тривоги, навіть якщо сидіння переднього пасажира порожній. При русі по дорогах, дорогах, вулицях міста рекомендується дотримуватися правил і пристібати ремінь безпеки. Якісні автомобільні роз'єми зі стильним дизайном є актуальним попитом. Сьогодні це одна з найпопулярніших сувенірів, куплена для вас або для подарунка. Вироби з високоякісного металу відрізняються довговічністю. Пристрій не має ламатися в замку ременя. Так що це відмінне пристосування для вашого автомобіля.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZARYAD» в категории «Заглушка»
Показать все модели