Нет в наличии
20 грн.
Наличные:
20 грн
Безнал:
24 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Бита PH2 5/16х80мм
Сейчас проводить строительные работы сильно упростились, ведь имеется в наличии огромное количество разнообразных элементов крепления. Их можно без труда использовать, если вы являетесь обладателем электрической отвертки или шуруповёрта. Это гораздо практичнее, нежели использование гвоздей по – старинке. Тем более шурупы и винты более прочно закрепляют материал. Но необходимо подбирать каждый крепеж под специальную насадку.
Читать полностью
Технічні параметри:

Біта PH2 5/16х80мм
Зараз проведення будівельних робіт сильно спростилося, адже є в наявності величезна кількість різноманітних елементів кріплення. Їх можна без проблем використовувати, якщо ви є власником електричної викрутки або шуруповерта. Це набагато практичніше, ніж використання цвяхів по - старому. Тим більше шурупи і гвинти міцніше закріплюють матеріал. Але необхідно підбирати кожне кріплення під спеціальну насадку. Якщо вона не буде підходити, то шуруп буде бовтатися, а це загрожує травматизмом і складнощами при виконанні робіт.
Існує чотири види подібних насадок. Запропонована PH2 використовується найбільш часто, так як найбільше затребувана. За допомогою біти даної моделі можна з легкістю здійснювати роботи як по дереву, так і металевими матеріалами. А для дрібного ремонту це просто незамінний агрегат.
Завдяки хрестоподібній формі біта ідеально прилягає до кріпильному елементу. Це важливо не тільки для якісного виконання робіт, але і в цілях власної безпеки.
Дана біта є подовженою і добре підходить для робіт в поглибленнях. Розмір пристосування складає 5/16х80мм. При роботі з запропонованої бітою утворюється досить щільний контакт між самим пристосуванням і шурупом. Завдяки цьому знос елемента є мінімальним. Біта РН має досить тривалий термін служби. Також немає необхідності прикладання величезних осьових зусиль при натисканні жала шуруповерта на шліц.
Також важливо враховувати, якщо ви вибираєте для робіт з кріпильними елементами під шліц РН, то обов'язковою умовою є використання біти типу РН. Якщо ви виберете для виконання робіт біту іншого типу, то не буде щільного прилягання поверхонь. З - за цього значно скорочується термін служби виробу

Тип
Биты
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели