Биты KING TONY Ph2х5,5мм 60мм двусторонняя 1360552P


Нет в наличии
17 грн.
Наличные:
17 грн
Безнал:
20 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

БитаPh2х5,5мм 60мм двусторонняя
Бита двухсторонняя крестообразной формы имеет доступную цену и соответствует всем качественным показателям. При изготовлении используются исключительно многокомпонентная инструментальная сталь.
Так как длина биты составляет 60 мм, то она относится к удлиненным. С помощью такого приспособления осуществляются работы в труднодоступных местах и различного рода углублениях. Наиболее эффективной данная бита
Читать полностью
Технічні параметри:

БітаPh2х5,5мм 60мм двусторонняя
Біта двостороння хрестоподібної форми має доступну ціну і відповідає всім якісним показникам. При виготовленні використовуються виключно багатокомпонентна інструментальна сталь.
Так як довжина біти становить 60 мм, то вона відноситься до подовжених. За допомогою такого пристосування здійснюються роботи у важкодоступних місцях і різного роду поглибленнях. Найбільш ефективною дана біта є при роботах по ослабленню кріпильних виробів. Насадка, яка має довжину шістдесят міліметрів, є однією, що найбільш часто зустрічається, так як за допомогою неї досить зручно працювати.
Дана біта має хрестовину під номером один. Відповідно підходить для робіт з кріпильними елементами, діаметр різьблення яких становить від двох до трьох міліметрів. Використовуючи дану насадку дуже зручно працювати з дерев'яними матеріалами при ремонтних роботах. Також підходить біта і при роботі з металом. Набагато рідше вона застосовується при ремонті автомобілів. Насадка має високі показники твердості і здатна витримувати досить великі навантаження.
При роботі з кріпильним матеріалом хрестоподібна біта забезпечує ідеальне прилягання поверхонь. Відповідно інструмент буде менше зношуватися і прослужить вам набагато довше.
Важливою умовою є те, що якщо ви прийняли рішення працювати з битою для закручування кріплення під шліц РН, то природно необхідно вибирати біту також РН. Якщо ви почнете закручувати кріпильний елемент РН з насадкою PZ, то не буде щільного прилягання поверхонь і по - цієї причини помітно скоротиться термін служби виробу. Також подібні дії не допускаються по техніці безпеки.

Тип
Биты
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели