Очиститель LIQUI MOLY Klima-Fresh 7629


Есть в наличии (1-2 дня)
423 грн.
Наличные:
423 грн
Безнал:
529 грн
Приватбанк:
437 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Liqui Moly Klima-Fresh 7629 - Освежитель кондиционера

Сегодня все современные автомобили оборудованы кондиционерами. Часто в авто возникают неприятные запахи, причиной которых зачастую есть грибки и бактерии, которые со временем заводятся на испарителе холодильного агрегата. Таким образом неприятные запахи часто распространяются через вентиляционные каналы по всему салону автомобиля. Освежитель Liqui Moly Klima-Fresh 7629 обеспечивает
Читать полностью
Технічні параметри:

Liqui Moly Klima-Fresh 7629 - Освіжувач кондиціонеру

Сьогодні всі сучасні автомобілі обладнані кондиціонерами. Часто в авто виникають неприємні запахи, причиною яких часто є грибки і бактерії, які з часом заводяться на випарнику холодильного агрегату. Таким чином неприємні запахи часто поширюються через вентиляційні канали по всьому салону автомобіля. Освіжувач Liqui Moly Klima-Fresh 7629 забезпечує свіже повітря просто швидко і якісно. Розміщений у районі забору повітря вентиляційної системи Liqui Moly Klima-Fresh 7629 знищує високоефективним аерозолем грибки і бактерії в вентиляційних каналах і на випарнику.
Освіжувач кондиціонера дуже простий у використанні. Необхідно включити вентиляцію в режимі внутрішньої рециркуляції, активізувати розпилювальну головку освіжувача, закрити двері і вікна салону авто і через 10 хвилин повітря в автомобілі стане знову свіжим і чистим.
Цей освіжувач повітря - Ваш надійний помічник в питанні підтримки чистоти в системах вентиляції і кондиціонування шляхом знезараження та дезінфекції. Освіжувач ефективно бореться з затхлим запахом, після використання освіжувач залишає приємний косметичний аромат.
Liqui Moly Klima-Fresh 7629 Робить водіння автомобіля комфортніше.
Liqui Moly виробляє чудовы засоби для збереження технічного стану та зовнішнього вигляду Вашого автомобіля.

Объем
0.15 (л)
Тип
Очиститель

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Кондиционер»
Показать все модели