Инструмент для снятия изоляции KING ROY 30768


Нет в наличии
409 грн.
Наличные:
409 грн
Безнал:
491 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy 30768 - Плоскогубцы обжимные

Обжимные клещи King Roy 30768 применяются при электромонтажных работах для соединения между собой проводов с контактами, клеммами, разъемами без применения пайки и сварки. Инструмент особенно актуален при ремонте техники, которая работает с высокими токами и температурами и не допускает использования сварки, как правило, это различные нагревательные устройства.
Такой инструмент поможет качественно
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy 30768 - Плоскогубці обжимні

Обтискні кліщі King Roy 30768 застосовуються під час електромонтажних робіт для з'єднання між собою проводів з контактами, клемами, роз'ємами без застосування пайки та зварювання. Інструмент особливо актуальний при ремонті техніки, яка працює з високими струмами і температурами і не допускає використання зварювання, як правило, це різні нагрівальні пристрої.
Такий інструмент допоможе якісно і легко поєднати ізольований або неізольований провід з клемою.
Кліщі оснащені храповим механізмом, який забезпечує повний цикл опресування, а також служить для блокування важеля при зворотному ході. Є можливість змінювати притискне зусилля губок, воно регулюється гвинтом, який змінює довжину важеля храповика і отже величину притискного зусилля. Ця функція допоможе підібрати оптимальний варіант обтиску в залежності від товщини дроту і типів клем. Також для більшої зручності при роботі з обпресувальна кліщами передбачений спеціальний важіль, який розблокує механізм хропіння. У разі неправильної настройки сили обтиску можна скористатися важелем і кліщі розкриються.
Обтискні кліщі виготовлені зі сталі високої міцності і прослужать тривалий час. Рукоятки інструменту мають ергономічну форму і забезпечують міцне захоплення під час роботи. Губки кліщів оснащені трьома роз'ємами з різними діаметрами, це дає можливість вибрати максимально підходяще гніздо для конкретного діаметра дроту або клеми.
Губки інструменту є знімними, про що свідчать два болта з хрестовими шліцами, дана опція дасть можливість при необхідності замінити робочу частину інструменту.

Тип
Клещи обжимные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Инструмент для снятия изоляции»
Показать все модели