Инструмент для снятия изоляции KING ROY 30769


Нет в наличии
304 грн.
Наличные:
304 грн
Безнал:
365 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy 30769 - Щипцы для снятия изоляции

Щипцы для снятия изоляции KING ROY 30769 – это практичный и удобный инструмент, который применяется при выполнении различных электромонтажных работ. Данный инструмент предназначен для зачистки проводов различных диаметров ориентировочно от 1 до 3,2 мм. Инструмент позволяет аккуратно снять мягкую изоляцию с проводов, не задевая жилки внутри провода. Щипцы для снятия изоляции для электрика являются
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy 30769 - Щипці для зняття ізоляції

Щипці для зняття ізоляції KING ROY 30769 - це практичний і зручний інструмент, який застосовується при виконанні різних електромонтажних робіт. Даний інструмент призначений для зачистки проводів різних діаметрів орієнтовно від 1 до 3,2 мм. Інструмент дозволяє акуратно зняти м'яку ізоляцію з проводів, не зачіпаючи жилки всередині дроти. Щипці для зняття ізоляції для електрика є необхідним інструментом, який значно полегшує і прискорює роботу.
Щипці для зняття ізоляції або ж як їх ще називають «стріппери», «кліщі» або «кусачки» є напівавтоматичними, що значно оптимізує робочий процес і мінімізує зусилля, що додаэться.
Робоча частина інструменту представлена ​​у вигляді губок з декількома виїмками різного розміру для різних проводів. Це зручно, так як є можливість максимально точно підібрати робочу область інструменту під конкретний діаметр проводу. Ще однією особливістю конструкції є відсутність обмежувача довжини обрізки ізоляції, за рахунок цього користувач може сам визначити яку довжину проводу необхідно зачистити. Під час обрізки ізоляції провід фіксується спеціальної плашкою і не зміщується з робочою області інструменту, що забезпечує точну різання.
Ріжуча частина щипців виготовлена ​​з високоміцної інструментальної сталі і має якісну заточку, що разом з міцною конструкцією забезпечує великий ресурс інструменту. Ергономічні рукоятки з рельєфною поверхнею роблять процес експлуатації інструменту більш комфортним і запобігають вислизання з рук.

Тип
Стриппер автоматический

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Инструмент для снятия изоляции»
Показать все модели