Нет в наличии
111 грн.
Наличные:
111 грн
Безнал:
133 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy KRCP-1000-6 - Диэлектрические пассатижи

Изолированные пассатижи King Roy KRCP-1000-6 предназначены для точного и прочного захвата, изгибания и удерживания мелких металлических деталей, а также для скручивания и резки проволоки, проводов и других материалов, которые находятся под напряжением до 1000В. Длина пассатижей составляет 6” (150 мм).
Пассатижи изготовлены на высоком уровне и соответствуют общепризнанным стандартам
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy KRCP-1000-6 - Діелектричні пасатижі

Ізольовані пасатижі King Roy KRCP-1000-6 призначені для точного і міцного захоплення, згинання та утримування дрібних металевих деталей, а також для скручування і різання дроту, проводів та інших матеріалів, які знаходяться під напругою до 1000В. Довжина щипців становить 6 "(150 мм).
Пасатижі виготовлені на високому рівні і відповідають загальновизнаним стандартам для даного типу інструменту.
Конструкція пассатижей складається з трьох основних складових: губки, ізольовані рукоятки і шарнірний механізм. Губки щипців виготовлені з міцної сталі з хромованим покриттям, завдяки чому є міцними, стійкими до зносу, корозії і механічних пошкоджень. Робоча частина щипців має обжимную і ріжучу поверхні. Обтискна поверхня має насічку, яка дозволяє захоплювати, утримувати, загинати і скручувати проводку, а також деталі з дроту і м'якого металу. Різальні інструменти добре заточені і підходять для різання жорсткого і м'якого дроту різних діаметрів. Рукоятки інструменту покриті спеціальним ізолюючим матеріалом і мають круглі згладжені кути. Точно продумана форма рукояток забезпечує ефективну і комфортну роботу. Спеціальні потовщені виступи біля основи рукояток захищають руку від контакту з металевою поверхнею.
Варто звернути увагу, що дані пасатижі підходять для роботи тільки з напругою до 1000В, для роботи з напругою понад 1 кВт використовуються спеціалізовані інструменти.

Тип
Пассатижи
Длина
150 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Пассатижи»
Показать все модели