Нет в наличии
20 грн.
Наличные:
20 грн
Безнал:
24 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Бита PH4 5/16х80мм
Сейчас проводить строительные работы сильно упростились, ведь имеется в наличии огромное количество разнообразных элементов крепления. Их можно без труда использовать, если вы являетесь обладателем электрической отвертки или шуруповёрта. Это гораздо практичнее, нежели использование гвоздей по – старинке. Тем более шурупы и винты более прочно закрепляют материал. Но необходимо подбирать каждый крепеж под специальную насадку.
Читать полностью
Технічні параметри:

Біта PH4 5/16х80мм
Зараз проведення будівельних робіт сильно спростилося, адже є в наявності величезна кількість різноманітних елементів кріплення. Їх можна без проблем використовувати, якщо ви є власником електричної викрутки або шуруповерта. Це набагато практичніше, ніж використання цвяхів по - старому. Тим більше шурупи і гвинти міцніше закріплюють матеріал. Але необхідно підбирати кожне кріплення під спеціальну насадку. Якщо вона не буде підходити, то шуруп буде бовтатися, а це загрожує травматизмом і складнощами при виконанні робіт.
Існує чотири види подібних насадок. Запропонована PH4 використовується лише при ремонті крупногабаритних предметів, так як підходить під кріплення, діаметр якого більше семи міліметрів. За допомогою біти даної моделі можна з легкістю здійснювати роботи як по дереву, так і металевими матеріалами. А для дрібного ремонту вона не підходить.
Завдяки хрестоподібній формі біта ідеально прилягає до кріпильному елементу. Це важливо не тільки для якісного виконання робіт, але і в цілях власної безпеки.
Дана біта є подовженою і добре підходить для робіт в поглибленнях. Розмір пристосування складає 80мм. При роботі з запропонованої бітою утворюється досить щільний контакт між самим пристосуванням і шурупом. Завдяки цьому знос елемента є мінімальним. Біта РН має досить тривалий термін служби. Також немає необхідності прикладання величезних осьових зусиль при натисканні жала шуруповерта на шліц.
Також важливо враховувати, якщо ви вибираєте для робіт з кріпильними елементами під шліц РН, то обов'язковою умовою є використання біти типу РН. Якщо ви виберете для виконання робіт біту іншого типу, то не буде щільного прилягання поверхонь. З - за цього значно скорочується термін служби виробу

Тип
Биты
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели