Нет в наличии
13 грн.
Наличные:
13 грн
Безнал:
16 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Бита PHILLIPS 1/4 NO.1 50MM
Phillips является торговой маркой, которая обозначает самую известную разновидность крестообразного шлица крепежного изделия и приспособлений для них.
Разработали крестообразную биту по причине того, что во время использования крепежа под прямой шлиц в машиностроительстве, довольно часто он выскакивал из шляпок и винтов шурупа. Из – за этого портилось лакированное покрытие транспорта.
Данная бита под имеет
Читать полностью
Технічні параметри:

Біта PHILLIPS 1/4 NO.1 50MM
Phillips є торговою маркою, яка позначає найвідоміший різновид хрестоподібного шліца кріпильних виробыв і пристосувань для них.
Розробили хрестоподібну біту через те, що під час використання кріплення під прямий шліц в машинобудуванні, досить часто він вискакував з капелюшків і гвинтів шурупа. З - за цього псувалося лаковане покриття транспорту.
Дана біта під має номер «1», відповідно вона підходить для робіт з кріпленнями, розмір зовнішньої різьби яких становить від двох до трьох міліметрів. З використанням представленої біти користувач може здійснювати роботи з металом і деревом.
Перевагою біти є те, що вона має можливість самоцентруватися, завдяки чому робоча частина викрутки з шліца не вислизає навіть при нахилі стрижня або при роботі з шуруповертом. Також біта має можливість направляти поздовжнє зусилля викрутки по осі кріплення, який закручується. У цьому головний плюс хрестоподібної біти перед прямим шліцом.
Але слід враховувати, що для отримання великого крутного моменту необхідно докласти осьове зусилля і притискати викрутку до кріплення. Завдяки тому, що біта має хрестоподібну форму, вона добре прилягає до кріплення. Відповідно елемент менше піддається зношування і прослужить досить довгий термін. Головною умовою робіт з битою РН є те, що необхідно обов'язково використовувати елементи кріплення під шліц РН. В іншому випадку не відбудеться ідеального прилягання поверхонь. Таким чином можна значно скоротити термін служби виробу.

Тип
Биты
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели