Клещи переставные KING ROY KRWP-1000-12


Нет в наличии
175 грн.
Наличные:
175 грн
Безнал:
210 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy KRWP-1000-12 - Клещи переставные

Клещи переставные King Roy KRWP-1000-10 являются универсальным и многофункциональным инструментом, востребованным практически во всех сферах ремонта, а особенно актуален инструмент для мастеров, которые работают с сантехникой. Переставные клещи предназначены для фиксации заготовок, а также для работы с болтами и гайками различных размеров.
Принцип работы клещей заключается в перемещении губок
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy KRWP-1000-12 - Кліщі переставні

Кліщі переставні King Roy KRWP-1000-10 є універсальним і багатофункціональним інструментом, затребуваним практично у всіх сферах ремонту, а особливо актуальний інструмент для майстрів, які працюють з сантехнікою. Переставні кліщі призначені для фіксації заготовок, а також для роботи з болтами і гайками різних розмірів.
Принцип роботи кліщів полягає в переміщенні губок інструмента уздовж заготовки, регулювання розміру з подальшим затисненням в необхідному положенні.
Дана модель переставних кліщів є діелектричної, ізольовані рукоятки дозволяють використовувати кліщі при роботі з деталями під напругою до 1000В. Ізольований матеріал рукояток збільшує зчеплення руки з інструментом, що попереджає вислизання. Форма рукояток має спеціальні виступи біля основи, вони захищають руки від зіткнення з металом під час роботи під напругою.
Конструкція інструменту оснащена 7-ми ступінчастим переставним механізмом, за допомогою якого легко налаштувати кліщі під конкретний розмір болта, гайки або іншого необхідного елемента. Губки кліщів мають напівкруглу форму, це забезпечує зручність при роботі з трубами та іншими круглими деталями. Зубці на робочій поверхні губок дозволяють більш міцно захоплювати і утримувати трубу або заготовку. Продумана форма переставних кліщів передбачає великий зазор між рукоятками, що виключає можливість затиснути руку під час роботи.
Кліщі переставні - високоякісний і довговічний інструмент з міцною конструкцією і широкими можливостями.

Длина
308 (мм)
Форма губок
C-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели