Нет в наличии
13 грн.
Наличные:
13 грн
Безнал:
16 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Бита Sl 9мм 5/16х36мм
Помощниками при домашнем ремонте или строительстве являются специальные насадки для шуруповерта – биты. Все большее количество мастеров перестают использовать гвозди, переходя на саморезы и шурупы, с которыми легко и приятно работать, имея электрическую отвертку или шуруповерт. Шурупы могут обеспечить гораздо большую прочность крепления.
Представленная бита подходит к работе с крепежными элементами под прямой шлиц.
Читать полностью
Технічні параметри:

Біта Sl 9мм 5/16х36мм
Помічниками при домашньому ремонті або будівництві є спеціальні насадки для шуруповерта - біти. Все більша кількість майстрів перестають використовувати цвяхи, переходячи на саморізи і шурупи, з якими легко і приємно працювати, маючи електричну викрутку або шуруповерт. Шурупи можуть забезпечити набагато більшу міцність кріплення.
Представлена біта підходить до роботи з кріпильними елементами під прямий шліц. Найбільш зручно за допомогою біти SL працювати електричної викруткою для закручування або викручування елементів кріплення. При роботі з шуруповертом прямий шліц є не дуже зручним, так як є ймовірність зіскакування.
Біта виготовлена з високоміцного матеріалу і має тривалий термін служби. Так як показники твердості представленої біти досить високі, то вона добре справляється навіть при сильному натисканні і не деформується в процесі роботи. Розмір біти 9мм 5/16х36мм. Відповідно слід підбирати елементи кріплення не тільки з прямим шліцом, але і відповідного розміру. Найбільш зручно працювати з битами, коли вони повністю підходять під елемент кріплення. До того ж, якщо є невідповідність різновиди біти і шурупів, які вкручуються при її допомоги, то інструмент буде сильно зношуватися і часто буде зіскакувати. Також це суперечить техніці безпеки при виконанні робіт.

Тип
Биты
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели