Длинногубцы KING ROY KRBN-113


Нет в наличии
154 грн.
Наличные:
154 грн
Безнал:
185 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy KRBN-113 - Тонкогубцы

Изогнутые тонкогубцы King Roy KRBN-113 с углом 45° – это губцевой инструмент формовочного типа, который применяется для придания формы одножильным проводам и другим элементам из мягкого металла. Данный инструмент широко применяется эклектиками, а также другими мастерами, которым необходимо работать с мелкими деталями и мягким металлом.
Особенность тонкогубцев заключается в длинной и сужающейся к концу
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy KRBN-113 - Тонкогубці

Вигнуті тонкогубци King Roy KRBN-113 з кутом 45 ° - це губцевий інструмент формувального типу, який застосовується для додання форми одножильним проводам і іншим елементам з м'якого металу. Даний інструмент широко застосовується еклектика, а також іншими майстрами, яким необхідно працювати з дрібними деталями і м'яким металом.
Особливість тонкогубців полягає в довгій і звуженій до кінця формі губок. Завдяки такій формі інструмент зручно застосовувати під час роботи з дрібними предметами, наприклад, утримувати маленький цвях, перед тим як вдарити по ньому молотком, щоб убезпечити руки. Також даний інструмент допоможе дістатися у важкодоступні місця, щоб відкрутити невеликий болт або гайку. Найбільш широко тонкогубці використовуються при електромонтажних роботах, так як дозволяють без проблем надати проводу потрібну форму і прикріпити клему.
Тонкогубці виготовлені з високоякісної сталі, стійкі до деформації і корозії і прослужать тривалий час. Ергономічні рукоятки гарантують комфорт при роботі, а також запобігають вислизання інструменту з рук. Конструкція інструменту виконана якісно, ​​губки щільно стискаються, і відсутня люфт. Робоча поверхня губок має рельєфну насічку, яка дозволяє міцно захоплювати і утримувати дрібні деталі.

Тип
Длинногубцы
Длина (копия)
275 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Утконос»
Показать все модели