Нет в наличии
178 грн.
Наличные:
178 грн
Безнал:
214 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY 30718 - Круглогубцы для стопорных колец

Круглогубцы или щипцы для снятия стопорных колец King Roy 30718 являются инструментом, который будет востребован как в условиях СТО, так и в гараже рядового автолюбителя. Данный инструмент предназначен для быстрого и удобного демонтажа/демонтажа стопорных колец. Такие щипцы широк применяются во время ремонта и обслуживания автомобиля, например при снимании солиноидов автоматической коробки
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY 30718 - Круглогубці для стопорних кілець

Круглогубці або щипці для зняття стопорних кілець King Roy 30718 є інструментом, який буде затребуваний як в умовах СТО, так і в гаражі рядового автолюбителя. Даний інструмент призначений для швидкого і зручного демонтажу / демонтажу стопорних кілець. Такі щипці широкий застосовуються під час ремонту та обслуговування автомобіля, наприклад при зніманні соліноідов автоматичної коробки перемикання передач, кульових опор та інших деталей.
Щипці King Roy 30718 працюють на стиск, це означає, що вони як не можна краще підійдуть для роботи з внутрішніми стопорними кільцями, а вигнуті губки полегшать роботу в важкодоступних місцях.
Конструкція щипців складається з трьох, стандартних для губцевого інструменту, частин: рукоятки, губки і шарнірний механізм, який з'єднує і пускає в хід інструмент. Щипці виготовлені зі сталі високоміцної сталі, яка забезпечує стійкість інструменту до зносу, деформації, корозії та механічних пошкоджень.
Подовжена і тонка форма губок щипців дозволяє комфортно працювати в місцях з обмеженим простором.
Рукоятки інструменту мають покриття, яке забезпечує хороше зчеплення з рукою і запобігає вислизання.

Тип съемника
Прямые на сжим
Длина инструмента
177 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Съемник стопорных колец»
Показать все модели