Виброизоляция Визол 4.0 500х700мм 60 мкм


Есть в наличии
96 грн./лист
Наличные:
96 грн
Безнал:
115 грн
274 грн./кв.м.
Продажа осуществляется кратно листам
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:
Виброизоляция Визол 4.0 500х700мм 60 мкм
Вибрации во время движения автомобиля способны образовывать микротрещины, которые в дальнейшем превращаются в губительные проблемы и дорогостоящий ремонт. Для избежания подобных ситуаций эффективным решением являются виброизоляционные материалы. Они гарантируют как сохранность автомобиля, так и увеличивают комфорт во время поездки.
Лицевая сторона Визол 4.0 имеет покрытие из алюминиевой фольги с
Читать полностью
Технічні параметри:

Віброізоляція Візол 4.0 500х700мм 60 мкм
Вібрації під час руху автомобіля здатні утворювати мікротріщини, які в подальшому перетворюються в згубні проблеми і дорогий ремонт. Для уникнення подібних ситуацій ефективним рішенням є віброізоляційні матеріали. Вони гарантують як збереження автомобіля, так і збільшують комфорт під час поїздки.
Лицьова сторона Візол 4.0 має покриття з алюмінієвої фольги з тисненням, завдяки чому можливо уникнути руйнування матеріалу від впливу зовнішнього середовища. З іншого боку - полiмер композиція з клейовим шаром, яка має властивості герметика, не вбирає вологу і не розкладається. Застосовується в самих вібронагруженностью зонах автомобіля. Також можна наносити шматками при цьому роблячи внахлест. Даний метод нанесення тільки збільшить ефективність роботи матеріалу. Експлуатація матеріалу можлива при температурі від -40 до +120 градусів Цельсія. Коефіцієнт механічних втрат становить 0,46 од, за допомогою якого ефективно протікає процес загасання хвиль. Для гарного результату необхідно обклеїти не менше ніж 70% робочої поверхні автомобіля.
Віброізоляція Вiзол 700*500*4,0 60 мкм є високоефективним вібропоглинаючим матеріалом на основі спеціально розробленої композиції каучуків і цільових добавок. Лист армований алюмінієвою фольгою товщиною 60 мкм з нанесеним логотипом. Даний продукт легко монтується навіть на складні поверхні і не потребує попереднього нагріванні. Має герметизирующие і антикорозійні властивості. Дана виброизоляция має розмір листа 500x700. Вартість вказана за один лист.
Спосіб застосування:
Перед обклеюванням необхідно протерти і знежирити поверхню на яку буде зроблене обклеювання, прибрати іржу і відпадаючi шматки фарби.

Тип
лист
Применение
багажник, арки колес, пол
Толщина листа
4 (мм)
Площадь листа
0.3525 (м.кв.)
Размер листа
70x50 (см)
КМП
0.46
Толщина металлизированного слоя
60 (мкм)
Количество слоев
2
Вес листа
2 (кг)
Удельный вес
5.97 (кг/м2)
Основа
полимер
Тепловой пистолет
не нужен
Страна производитель
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Визол» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели