Торцевая головка KING ROY 31917


Нет в наличии
160 грн.
Наличные:
160 грн
Безнал:
192 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY 31917 - торцевая головка с битой

Размер наконечника – М16
Торцевая головка с насадкой KING ROY 31917 является инструментом, который применяется при работе с крепежными элементами, имеющими внутренний шлиц Spline, а также обслуживании и ремонте коробки переключения передач. Инструмент изготовлен из прочной хром-молибденовая стали, которая является легированной и содержит в своем составе молибден для придания стали определенных
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY 31917 - торцева головка з бітою

Розмір наконечника - М16
Торцева головка з насадкою KING ROY 31917 є інструментом, який застосовується при роботі з кріпильними елементами, що мають внутрішній шліц Spline, а також обслуговуванні та ремонті коробки перемикання передач. Інструмент виготовлений з міцної хром-молібденова стали, яка є легованої і містить в своєму складі молібден для додання стали певних характеристик. Хром-молібденова сталь найбільш легка з легованих сталей, завдяки чому інструмент при меншій вазі зберігає високу міцність, а також характеризується високою стійкістю до високих температур, деформації, корозії та кислому середовищі.
Торцеві головки з насадками типу Spline призначені для використання разом з воротка, тріскачками, викрутками під квадрат, а також шуруповертами. Шліц Spline часто використовується в автомобільній сфері для закрутки головок циліндрів, різних моторних з'єднань і інших цілей. У побуті ж такий тип шліца практично не використовується через свою специфічної форми і труднощі роботи з ним в побутових умовах.
За формою шліц Spline є 12-ти гранную зірку. За рахунок багатогранної форми шліц щільно контактує з поверхнею головки нарізного елемента і сприяє ефективній роботі при збереженні цілісності граней.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
С насадкой SPLINE
Квадрат
1/2

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели