Биты KING TONY TORX с отверстием Т20 L=25mm 102520U


Нет в наличии
15 грн.
Наличные:
15 грн
Безнал:
18 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Бита TORX с отверстием Т20 L=25mm
Бита данного типа довольно – таки часто находит применение на различных сборочных производствах. Также данная бита имеет название защищенный TORX. Когда происходит процесс закручивания крепежных элементов, бита очень плотно входит в шляпку крепежа. Благодаря данной особенности процесс закручивания болтов или шурупов становится гораздо надежнее. Также немаловажно то, что во время закручивания нет необходимости
Читать полностью
Технічні параметри:

TORX з отвором Т20 L=25mm
Біта даного типу досить - таки часто знаходить застосування на різних складальних виробництвах. Також дана біта має назву захищений TORX. Коли відбувається процес закручування кріпильних елементів, біта дуже щільно входить в капелюшок кріплення. Завдяки даній особливості процес закручування болтів або шурупів стає набагато надійнішим. Також важливо те, що під час закручування немає необхідності докладати особливих зусиль, так як процес відбувається легко.
Також важливу роль відіграє матеріал, з якого виготовляють інструмент. Представлена біта виготовлена з високоякісної інструментальної сталі і має високі показники твердості. Вона залишається працездатною навіть при максимальному навантаженні. Також вона в процесі роботи не деформується. Також біта має високий ступінь зносостійкості, тому прослужить досить довго. Дуже важливо при здійсненні робіт з бітою TORX підбирати кріпильні елементи відповідного типу.
Розмір даної біти Т20. Вона підходить для роботи з побутовою технікою або іншими пристосуваннями. Часто застосовуються в автомобілебудуванні або в збірці побутової техніки та іншої електроніки. У деяких випадках краще дану біту не використовувати з шуруповертом, щоб не пошкодити виріб.

Тип
Биты
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели