Биты KING TONY Torx Т 6 70мм усиленая 717006T


Нет в наличии
21 грн.
Наличные:
21 грн
Безнал:
25 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Бита Torx Т 6 70мм усиленая
Бита, имеющая усиленный тип, произведена из высокопрочного материала S3. Это легированная сталь, обладающая комплексом свойств, которые увеличивают надежность и срок службы инструментов. Благодаря этого приспособления обладают повышенной прочностью. Также они более долговечны, нежели те, которые были изготовлены из S2.Данная бита хорошо подойдет для работ в автосервисе или на производстве с сильной нагруженностью.
Читать полностью
Технічні параметри:

Біта Torx Т 6 70мм усилена
Біта, що має посилений тип, вироблена з високоміцного матеріалу S3. Це легована сталь, що володіє комплексом властивостей, які збільшують надійність і термін служби інструментів. Завдяки цього пристосування мають підвищену міцність. Також вони більш довговічні, ніж ті, які були виготовлені з S2.Данная біта добре підійде для робіт в автосервісі або на виробництві з сильною напруженістю. Біта має підвищену зносостійкість, так що виріб буде служити вам досить довго. Біта не деформується навіть при максимальному навантаженні.
Біта виготовлена у формі зірки і є альтернативою біті РН. Дана біта має типорозмір Т6. Найбільш часто зустрічаються біти даного розміру в основному в майстернях, які займаються ремонтом телефонів. Також часто використовується біта у виробництві з виготовлення електроніки. Але в даному випадку недоцільно використовувати шуруповерт, адже саморізи мають маленькі розміри і потрібно точна і акуратна робота.
Дана біта має дуже низьку ймовірність зісковзування. Причиною цього є те, що навантаження буде рівномірно розподілятися на всі шість граней. Завдяки цьому, крім матеріалу виготовлення, також сильно збільшується зносостійкість даного пристосування.

Тип
Биты
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели