Торцевая головка KING ROY 31922


Нет в наличии
118 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY 31922 - торцевая головка с сервисная

Типоразмер – 12S
Торцевая головка сервисная KING ROY 31922 является инструментом, который применяется при работе с крепежными элементами головки блока цилиндров, имеющими внешний шлиц. Данная сервисная головка предназначена для автомобилей иностанных марок.
Инструмент изготовлен из прочной хром-молибденовая стали, которая является легированной и содержит в своем составе молибден для
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY 31922 - торцева головка з сервісна

Типорозмір - 12S
Торцева головка сервісна KING ROY 31922 є інструментом, який застосовується при роботі з кріпильними елементами головки блоку циліндрів, що мають зовнішній шліц. Дана сервісна головка призначена для автомобілів іншомовну марок.
Інструмент виготовлений з міцної хром-молібденова стали, яка є легованої і містить в своєму складі молібден для додання стали певних характеристик. Хром-молібденова сталь найбільш легка з легованих сталей, завдяки чому інструмент при меншій вазі зберігає високу міцність, а також характеризується високою стійкістю до високих температур, деформації, корозії та кислому середовищі.
Сервісна торцева головка KING ROY 31922 призначена для використання разом з воротка, тріскачками, викрутками під квадрат, а також шуруповертами. Такий специфічний профіль використовується найбільш часто в автомобільній сфері для закрутки головок циліндрів, різних моторних з'єднань і інших цілей. У побуті ж такий тип шліца практично не використовується через свою специфічної форми і труднощі роботи з ним в побутових умовах.

Тип
Торцевая головка
Квадрат
1/2

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели