Нет в наличии
118 грн.
Наличные:
118 грн
Безнал:
142 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY 31914 - головка для сливных пробок

Типоразмер – М14
Замена масла в автомобиле – регулярная процедура, не требующая специальных знаний и навыков. Но справиться с поставленной задачей будет гораздо легче, имея под рукой специальный инструмент в виде головки для сливных пробок. Зачастую головки сливных пробок имеют специфические и нераспространенные типы шлицов, и справиться с ними можно только при помощи соответствующего
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY 31914 - головка для зливних пробок

Типорозмір - М14
Заміна масла в автомобілі - регулярна процедура, що не вимагає спеціальних знань і навичок. Але впоратися з поставленим завданням буде набагато легше, маючи під рукою спеціальний інструмент у вигляді головки для зливних пробок. Найчастіше головки зливних пробок мають специфічні і непоширені типи шліцов, і впоратися з ними можна тільки за допомогою відповідного інструменту.
Головка для зливних пробок King Roy 31914 призначена для відкручування / закручування зливних пробок піддона при заміні масла. Головка має 12-ти гранний зовнішній шліц типу Spline і підійде для роботи із зливною головкою, що має відповідний внутрішній шліц.
Завдяки безлічі граней головка щільно контактує з поверхнею зливної пробки і забезпечує ефективну роботу.
Головка виготовлена ​​з міцної сталі, яка характеризується високою стійкістю до зносу, деформації та корозії, за рахунок чого прослужить тривалий час.
Головка призначена для роботи з ручним інструментом і з'єднується з ним за допомогою перехідника з шестикутника під квадрат.

Тип
Биты

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Бита»
Показать все модели