Нет в наличии
458 грн.
Наличные:
458 грн
Безнал:
550 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY 31908 - Клещи для хомутов ШРУСа

Клещи для хомутов KING ROY 31908 – это инструмент, который часто востребован в условиях СТО и небольших автомастерских. Данный инструмент предназначен для монтажа/демонтажа хомутов ШРУСа с проушинами, а также хомутов типа Clic и Clic-R, которыми фиксируются различные воздушные и масляные патрубки в автомобиле.
Конструкция инструмента продумана таким образом, что для снятия хомута используется
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY 31908 - Кліщі для хомутів ШРУСа

Кліщі для хомутів KING ROY 31908 - це інструмент, який часто затребуваний в умовах СТО та невеликих автомайстерень. Даний інструмент призначений для монтажу / демонтажу хомутів ШРУСа з вушками, а також хомутів типу Clic і Clic-R, якими фіксуються різні повітряні і масляні патрубки в автомобілі.
Конструкція інструменту продумана таким чином, що для зняття хомута використовується одна сторона інструменту, а для монтажу - інша, щоб змінити сторону необхідно просто перевернути інструмент. Форма кліщів ергономічна і зручна, завдяки чому є можливість працювати в важкодоступних місцях.
Інструмент виготовлений з міцної сталі, яка характеризується стійкістю до зносу, корозії, деформації та механічних пошкоджень. Рукоятки кліщів покриті матеріалом, що володіє високим коефіцієнтом тертя, що забезпечує щільне захоплення і запобігає вислизання інструменту з рук.
Кліщі для хомутів Шруса KING ROY 31908 відрізняються високою якістю, зручністю, функціональністю і при цьому мають доступну ціну.

Тип съемника
Клещи для хомутов

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Съемник хомутов»
Показать все модели