Нет в наличии
556 грн.
Наличные:
556 грн
Безнал:
667 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY 31974 - Клещи для хомутов ШРУСа

Клещи для хомутов ШРУСа KING ROY 31974 являются необходим вспомогательным инструментом в любой автомастерской или СТО. Данный инструмент предназначен для монтажа хомутов с проушинами, которыми затягиваются различные воздушные и масляные патрубки в автомобиле.
Клещи помогают правильно зажать хомут, чтобы он по истечении времени оставался в правильном положении и не ослабевал. Правильной
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY 31974 - Кліщі для хомутів ШРУСа

Кліщі для хомутів Шруса KING ROY 31974 є необхідний допоміжним інструментом в будь-який автомайстерні або СТО. Даний інструмент призначений для монтажу хомутів з вушками, якими затягуються різні повітряні і масляні патрубки в автомобілі.
Кліщі допомагають правильно затиснути хомут, щоб він після закінчення часу залишався в правильному положенні і не слабшав. Правильною фіксацією хомута з вушком вважається затягування, коли вушко притиснуто і має трикутну форму, створюється безліч кутів, за рахунок яких хомут тримає задану форму. У разі використання звичайних кусачок неможливо досягти такого результату, так як кусачки тільки стягують хомут в кільце і не притискають вушко, таким чином, через короткий час він слабшає. Використовуючи правильний інструмент, ви забезпечите тривалий результат і правильну роботу систем автомобіля.
Конструкція кліщів посилена і має два отвори під квадрат, які дозволяють використовувати інструмент разом з подовжує рукояткою або динамометричним ключем.
Інструмент виготовлений з міцної сталі, яка характеризується стійкістю до зносу, корозії, деформації та механічних пошкоджень. Рукоятки кліщів покриті матеріалом, що володіє високим коефіцієнтом тертя, що забезпечує щільне захоплення і запобігає вислизання інструменту з рук.

Тип съемника
Клещи для хомутов

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Съемник хомутов»
Показать все модели