Динамометрический ключ KING ROY 19110


Нет в наличии
602 грн.
Наличные:
602 грн
Безнал:
722 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY 19110 - Динамометрический ключ

Динамометрический ключ King Roy 19110 представляет собой инструмент, который предназначен для тонкой работы с резьбовыми соединениями, когда необходимо закрутить болт или гайку с точно заданным усилием. Особенностью данного ключа является возможность задавать необходимое усилие в пределах диапазона от 19 до 110 Нм. Задавание необходимого значения осуществляется при помощи специальной шкалы на
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY 19110 - Динамометричний ключ

Динамометрический ключ King Roy 19110 являє собою інструмент, який призначений для тонкої роботи з різьбовими з'єднаннями, коли необхідно закрутити болт або гайку з точно заданим зусиллям. Особливістю даного ключа є можливість задавати необхідне зусилля в межах діапазону від 19 до 110 Нм. Задавання необхідного значення здійснюється за допомогою спеціальної шкали на рукоятці ключа і мікрометричного регулятора зі значеннями. Довжина ключа становить 320 мм, а вага 840 грам.
Головка ключа представлена ​​храповим механізмом з приєднувальним квадратом 3/8", корпус інструменту виготовлений з міцної хром-вадіевой стали, яка забезпечує зносостійкість, міцність і надійність інструменту. Рифлена рукоятка з рискою робить роботу з ключем максимально зручною і запобігає вислизання інструменту. Головка ключа оснащена спеціальним перемикачем, який дає можливість зручно працювати з правою і лівою різьбою. Після досягнення заданого зусилля ключ видає характерний звук, який сигнали ует про те, що елемент закручений. Забороняється продовжувати затягувати з'єднання після досягнення моменту спрацьовування механізму
Ключ поставляється в пластиковому кейсі, який дозволяє правильно і зручно зберігати інструмент. Щоб ключ працював довго і надійно варто зберігати його тільки в розслабленому стані, щоб уникнути тривалої статичної навантаження, яка може привести до погрішностей показань.
Динамометрический ключ King Roy 19110 стане відмінним помічником автомобільного майстра і допоможе правильно працювати з різьбовими з'єднаннями.

Категория
Ключ
Особенность исполнения
С трещоткой
Размер
3/8

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Динамометрический ключ»
Показать все модели