Съемник шпилек KING ROY KRS-040612


Нет в наличии
602 грн.
Наличные:
602 грн
Безнал:
722 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY KRS-040612 - Набор шпильковертов

Набор роликовых шпильковертов KING ROY KRS-040612 включает в себя 4 инструментf для выкручивания слабонагруженных шпилек. В комплект входят шпильковерты с размерами: 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм.
Шпильковерт роликового типа – это универсальный инструмент, который отлично подходит для выкручивания шпилек, так как он практически не повреждает шпильку. Специфика шпильковерта заключается в том, что он
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY KRS-040612 - Набір шпильковертів

Набір роликових шпильковертів ROY KRS-040612 включає в себе 4 інструмента для викручування слабонавантажених шпильок. У комплект входять шпильковерти з розмірами: 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм.
Шпильковерти роликового типу - це універсальний інструмент, який відмінно підходить для викручування шпильок, так як він практично не пошкоджує шпильку. Специфіка шпильковерта полягає в тому, що він на відміну від більшості інструментів, працює з елементом, який не має ні внутрішнього, ні зовнішнього профілю і контактує безпосередньо з робочою поверхнею шпильки. За рахунок цього його складно замінити іншим інструментом.
Конструкція шпильковертів представлена ​​циліндричним корпусом, має робочу частину і приєднувальний квадрат для воротка або тріскачки. Профіль інструменту оснащений трьома роликами, а також розпірні вставками. Під час роботи, при повороті шпильковерта тріскачкою, ролики мають можливість зближуватися і віддаляться одна від одної, щоб захопити шпильку, після фіксації шпильки, зусилля передається безпосередньо на неї, чим і забезпечується викручування. Особливістю даного інструменту є те, що його необхідно підбирати під конкретний діаметр шпильки.
Набір шпильковертів KING ROY KRS-040612 з різними розмірами інструментів забезпечить ефективне і зручне викручування шпильок різного діаметру. Набір поставляється в пластиковому кейсі, в якому зручно зберігати і перевозити інструменти. Інструменти виготовлені з міцної сталі з хромованим покриттям, яке служить захистом від корозії.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Съемник шпилек»
Показать все модели