Биты KING TONY двухсторонняя №1 - №2 Ph King Tony 1360012P


Нет в наличии
16 грн.
Наличные:
16 грн
Безнал:
19 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Бита двухсторонняя №1 - №2 Ph King Tony
Бита двухсторонняя крестообразным и прямым шлицем имеет доступную цену и соответствует всем качественным показателям. При изготовлении используются исключительно многокомпонентная инструментальная сталь.
С помощью такого приспособления осуществляются работы в труднодоступных местах и различного рода углублениях. Наиболее эффективной данная бита является при работах по отвинчиванию крепежных изделий.
Читать полностью
Технічні параметри:

Біта двухсторонняя №1 - №2 Ph King Tony

Біта двостороння хрестоподібної форми має доступну ціну і відповідає всім якісним показникам. При виготовленні використовуються виключно багатокомпонентна інструментальна сталь.
За допомогою такого пристосування здійснюються роботи у важкодоступних місцях і різного роду поглибленнях. Найбільш ефективною дана біта є при роботах по ослабленню кріпильних виробів. Насадка, яка має довжину шістдесят міліметрів, є однією, що найбільш часто зустрічається, так як за допомогою неї досить зручно працювати.
Дана біта має хрестовину під номером один. Відповідно підходить для робіт з кріпильними елементами, діаметр різьблення яких становить від двох до трьох міліметрів. Використовуючи дану насадку дуже зручно працювати з дерев'яними матеріалами при ремонтних роботах. Також підходить біта і при роботі з металом. Набагато рідше вона застосовується при ремонті автомобілів. Насадка має високі показники твердості і здатна витримувати досить великі навантаження.
При роботі з кріпильним матеріалом хрестоподібна біта забезпечує ідеальне прилягання поверхонь. Відповідно інструмент буде менше зношуватися і прослужить вам набагато довше.
Важливою умовою є те, що якщо ви прийняли рішення працювати з битою для закручування кріплення під шліц РН, то природно необхідно вибирати біту також РН. Якщо ви почнете закручувати кріпильний елемент РН з насадкою PZ, то не буде щільного прилягання поверхонь і по - цієї причини помітно скоротиться термін служби виробу. Також подібні дії не допускаються по техніці безпеки.Тип
Биты
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели