Насадки на глушитель King PG-4115


Нет в наличии
89 грн.
Наличные:
89 грн
Безнал:
107 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING PG-4115 - насадка на глушитель

Истинные автолюбители заботятся не только о корректной работе всех механизмов своего транспорта, а обеспечивают эффектный и стильный внешний вид авто. На сегодняшний день существует множество способов и большое разнообразие аксессуаров для осуществления тюнинга на любой вкус. Благодаря тюнингу автомобиль способен приобрести индивидуальность и личный характер. Одним из способов получить кроме
Читать полностью
Технічні параметри:

KING PG-4115 - насадка на глушитель

Справжні автолюбителі піклуються не тільки про коректну роботу всіх механізмів свого транспорту, а забезпечують ефектний і стильний зовнішній вигляд авто. На сьогоднішній день існує безліч способів і велика різноманітність аксесуарів для здійснення тюнінга на будь-який смак. Завдяки тюнінгу автомобіль здатний придбати індивідуальність і особистий характер. Одним із способів отримати крім власного стилю ще й голос автомобілю допоможе насадка на глушник.

Насадка на глушник здатна виконувати кілька функцій. В першу чергу варто відзначити декоративну функцію, адже завдяки використанню насадки на глушник машина здатна отримати більш сучасний і стильний зовнішній вигляд. Крім того, насадка, встановлена ​​на глушник здатна змінити звук автомобіля на більш високий або низький. Також насадки гарантують захисну функцію. Залежно від моделі насадки на глушник здатні виконувати ту чи іншу функцію, або ж всі одночасно.

Монтаж насадки на глушник можливо здійснити двома способами: закріпити спеціальними хомутами (болтами), які часто входять в комплектацію або приварити безпосередньо до вихлопної труби. Перший спосіб відрізняється простим і оперативним процесом установки. Другий варіант є технічно складнішим, але з його допомогою Ви зможете убезпечити себе від втрати пристрою, а також від його крадіжки.

Насадки на глушник KING на перший погляд можуть здатися простим і непомітним аксесуаром. Але на практиці цей виріб здатний трансформувати думку про Ваш автомобіль. З його допомогою в очах оточуючих транспорт явно стає набагато соліднішим і має свій особистий стиль. До позитивних сторін такого тюнінгу також варто віднести мінімальні витрати. Модель KING PG-4115 має один вихід і виконана в хромовому кольорі.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Насадки на глушитель»
Показать все модели