Шины Maxxis Allseason AP2 (195/60 R15 88H)


Нет в наличии
1036 грн.
Наличные:
1036 грн
Безнал:
1243 грн
Приватбанк:
1038 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Maxxis Allseason AP2 (195/60 R15 88H) - автошина

Автомобильные шины Maxxis Allseason AP2 от тайванского производителя, отличаются своим идеальным сочетанием цена – качество. Разрабатывалась специально для эксплуатации зимой и летом. По сравнению с предыдущей моделью, эта резина претерпела значительных изменений.
Симметричный направленный рисунок получил новый способ нанесения ламелей на поверхность (они стали более прямыми и
Читать полностью
Технічні параметри:

Maxxis Allseason AP2 (195/60 R15 88H) - автошина

Автомобільні шини Maxxis Allseason AP2 від тайванського виробника, відрізняються своїм ідеальним поєднанням ціна - якість. Розроблялася спеціально для експлуатації взимку і влітку. У порівнянні з попередньою моделлю, ця гума зазнала значних змін.
Симетричний направлений малюнок отримав новий спосіб нанесення ламелей на поверхню (вони стали більш прямими і різноспрямованими). Завдяки цьому у шини стало більш стійку поведінку на вкатаному снігу та обледенілій поверхні. Діагонально направлений малюнок добре справляється з відведенням талого снігу і води, що зменшує ризик аквапланування і підвищує гальмівні характеристики при нештатних ситуаціях на дорозі.
Тайванський виробник Maxxis Allseason AP2 широко відомий бюджетними шинами з відмінними характеристиками.
Оновлений склад суміші гуми Maxxis Allseason AP2 не дає їй дубіти навіть при сильному морозі, при цьому вона не «розпливається» на розпеченому асфальті.
Хороші показники керованості при високих швидкостях, низький рівень шуму, хороші тягові характеристики на різних дорожніх покриттях, зменшений ефект аквапланування, все це дає можливість Maxxis Allseason AP2 конкурувати з більш дорогими марками шин.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Maxxis» в категории «Шины»
Показать все модели