Биты KING TONY шестигранная Hex 7 мм 10х36мм 163607H


Нет в наличии
17 грн.
Наличные:
17 грн
Безнал:
20 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Бита шестигранная Hex 7 мм 10х36мм
Благодаря данной бите достаточно удобно выполнять работы при условии использования крепежных элементов соответствующей формы. Бита имеет довольно большую площадь соприкосновения с крепежами.
Так как насадка применяется в мелком ремонте и повседневной жизни довольно редко, то крепежи соответствующие данному приспособлению не являются наиболее часто встречаемыми. Но при использовании данной биты очень
Читать полностью
Технічні параметри:

Біта шестигранна Hex 7 мм 10х36мм
Завдяки даній біті досить зручно виконувати роботи, за умови використання кріпильних елементів відповідної форми. Біта має досить велику площу зіткнення з кріпленнями.
Так як насадка застосовується в дрібному ремонті і повсякденному житті досить рідко, то кріплення відповідні даному пристосуванню, не часто зустрічаються.
Але при використанні даної біти дуже зручно виконувати роботи, так як є велика робоча площа і є поглиблення в кріпильних елементах. Біта має довгу форму і добре справляється при виконанні робіт, при яких необхідний великий крутний момент. У цій справі вона впорається набагато краще, ніж PH або PZ. Але необхідно здійснювати роботи з даної битою виключно інбусовим ключем шестигранної форми. Тільки в такому випадку можна отримати найкращий результат.
Хоч бита рідко зустрічається, вона зарекомендувала себе дуже добре. Вона досить практична і зручна. Біта виготовлена з інструментальної сталі, яка має хорошу якість. Відповідно показники твердості на високому рівні. Біта дуже міцна і добре справляється навіть з найбільшими навантаженнями. Не деформується під час твори робіт і має хорошу зносостійкість.

Тип
Биты
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели