Нет в наличии
143 грн.
Наличные:
143 грн
Безнал:
172 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY 30169-22 - Зубило

Зубило King Roy 30169-22 представляет собой ударно-режущий инструмент, который используется при обработке металла и камня. Зубило отлично подходит для расскалывания твердых стройматериалов и демонтажа конструкций из металла, камня, кирпича и т.д. Ширина режущей части инструмента составляет 22 мм.
Конструкция зубила крайне проста и являет собой продолговатый стержень с заточенным ударным концом. Сечение
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY 30169-22 - Зубило

Зубило King Roy 30169-22 являє собою ударно-ріжучий інструмент, який використовується при обробці металу і каменю. Зубило відмінно підходить для розколювання твердих будматеріалів та демонтажу конструкцій з металу, каменю, цегли і т.д. Ширина ріжучої частини інструменту становить 22 мм.
Конструкція зубила вкрай проста і являє собою довгастий стрижень з заточеним ударним кінцем. Перетин стрижня зубила шестигранний. Робоча частина інструменту має двосторонню заточку з головною і допоміжними гранями. Тіло інструменту пройшло процедуру термопокращення для додання йому більшої міцності.
Принцип роботи з зубилом досить простий, потрібно приставити заточену частину інструменту до поверхні і з необхідною величиною зусилля вдарити по ньому молотком, кувалдою або іншим ударним інструментом. Сила удару передається на ріжучу кромку, відповідно впливаючи на об'єкт, розрізаючи або розколюючи його.
Зубило виготовлено з дуже міцної сталі і не деформується під впливом ударів.
Під час роботи з зубилом слід звернути увагу на техніку безпеки і використовувати спеціальні засоби, які збережуть руки від випадкового удару молотком.

Тип
Зубило

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Зубило»
Показать все модели