Набор торцевых головок KING ROY 30167


Нет в наличии
442 грн.
Наличные:
442 грн
Безнал:
530 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY 30167 - набор торцевых головок для дисков

Набор торцевых головок для дисков King Roy 30167 состоит из 3 головок со стандартными и наиболее популярными размерами 17, 19 и 21 мм. Такой набор часто используется на СТО и в автомастерских при установке или замене автомобильных легкосплавных дисков.
Принцип работы головок для дисков не отличается от обычных торцевых головок – и те и другие предназначены для работы с резьбовыми
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY 30167 - набір торцевих головок для дисків

Набір торцевих головок для дисків King Roy 30167 складається з 3 головок зі стандартними і найбільш популярними розмірами 17, 19 і 21 мм. Такий набір часто використовується на СТО і в автомайстерень при встановленні або заміні автомобільних легкосплавних дисків.
Принцип роботи головок для дисків не відрізняється від звичайних торцевих головок - і ті і інші призначені для роботи з різьбовими елементами, що мають зовнішній шестигранний профіль, але торцеві головки для дисків мають поліпшену конструкцію, яка пристосована для максимально зручної та ефективної роботи саме з дисками. Так як болти, якими кріпляться диски, часто заховані у високих циліндричних поглибленнях, конструкція головок для дисків має більш тонкі стінки, що дозволяє без проблем дістати необхідний кріплення. Однак навіть тонкостінні торцеві головки можуть лопнути всередині диска або подряпати його поверхню під час роботи, для того, щоб уберегти дорогі литі диски від пошкоджень, торцеві головки забезпечені спеціальними пластиковими чохлами зовні і гумовими вставками всередині. Так як стандартні розміри торцевих головок на око складно розрізнити і щоб довго не шукати необхідну, придивляючись до маркування, кожна з головок пофарбована в свій колір, це з одного боку зручно, а з іншого естетично.
Торцеві головки для дисків з набору King Roy 30167 виготовлені з міцної хром ванадієвої сталі, яка є легованої і характеризується високою стійкістю до зносу, деформації та механічних пошкоджень, а хромоване покриття забезпечує захист від корозії.
Набір поставляється в пластиковому кейсі, який служить відмінним аксесуаром для зберігання і транспортування набору.

Тип
Набор торцевых головок
Конструкция
Обычные
Квадрат
1/2
Диаметр
21, 19, 17 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели