Набор торцевых головок KING ROY 30178-E


Нет в наличии
214 грн.
Наличные:
214 грн
Безнал:
257 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy 30178-E - Набор торцевых головок

Набор торцевых головок Kibg Roy 30178-E состоит из четырех головок с размерами E10, E12, E14, E16, которые широко применяются мастерами на станциях техобслуживания, а также рядовыми автомоюбителями в гаражных условиях.
Особенность торцевых головок из данного набора заключается в форме их рабочего профиля Е-стандарта, который представлен в виде шестиугольной звезды или же профиля Torx.
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy 30178-E - Набір торцевих головок

Набір торцевих головок Kibg Roy 30178-E складається з чотирьох головок з розмірами E10, E12, E14, E16, які широко застосовуються майстрами на станціях техобслуговування, а також рядовими автомоюбителями в гаражних умовах.
Особливість торцевих головок з даного набору полягає в формі їх робочого профілю Е-стандарту, який представлений у вигляді шестикутної зірки або ж профілю Torx. Торцеві головки з таким профілем будуть незамінні, якщо вам доведеться працювати з болтом, що має зовнішній профіль Torx. Незважаючи на те, що профіль такого типу зустрічається досить рідко в ремонті автомобілів вітчизняного виробництва, то при ремонті або обслуговуванні іномарок, без відповідної головки обійтися буде складно. Варто відзначити, що винахідниками торцевої головки Е-типу стали виробники автомобіля Opel.
Конструкція шестикутного профілю головки Е-типу дозволяє зняти пікові навантаження з кутів головки болта і розподілити їх по всій площі контакту головки з кріпильним елементом. За рахунок збільшеної площі дотику, з'являється можливість застосовувати більший крутний момент, при цьому межі болта і головки залишаться цілими.
Торцеві головки виготовлені з легованої хром-ванадієвої сталі, яка відрізняється стійкістю до скручування, а також має високу стійкість до деформації, зносу і корозії.
Набір поставляється на металевій планці за допомогою, якої зручно зберігати торцеві головки в майстерні або гаражі. Планка має два отвори, які дозволяють закріпити її на стіні або іншій поверхні, щоб систематизувати інструменти.

Тип
Набор торцевых головок
Конструкция
Удлиненные
Квадрат
1/2
Количество единиц в наборе
4

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели