Набор торцевых головок KING ROY 30177


Нет в наличии
144 грн.
Наличные:
144 грн
Безнал:
173 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy 30177 - Набор торцевых головок

Набор торцевых головок Kibg Roy 30177 состоит из 5-ти головок с размерами Е10, Е12, Е14, Е16, Е18, которые широко применяются мастерами на станциях техобслуживания, а также рядовыми автомоюбителями в гаражных условиях.
Особенность торцевых головок из данного набора заключается в форме их рабочего профиля Е-стандарта, который представлен в виде шестиугольной звезды или же профиля Torx. Торцевые
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy 30177 - Набір торцевих головок

Набір торцевих головок Kibg Roy 30177 складається з 5-ти головок з розмірами Е10, Е12, Е14, Е16, Е18, які широко застосовуються майстрами на станціях техобслуговування, а також рядовими автомоюбителями в гаражних умовах.
Особливість торцевих головок з даного набору полягає в формі їх робочого профілю Е-стандарту, який представлений у вигляді шестикутної зірки або ж профілю Torx. Торцеві головки з таким профілем будуть незамінні, якщо вам доведеться працювати з болтом, що має зовнішній профіль Torx. Незважаючи на те, що профіль такого типу зустрічається досить рідко в ремонті автомобілів вітчизняного виробництва, то при ремонті або обслуговуванні іномарок, без відповідної головки обійтися буде складно. Варто відзначити, що винахідниками торцевої головки Е-типу стали виробники автомобіля Opel.
Конструкція шестикутного профілю головки Е-типу дозволяє зняти пікові навантаження з кутів головки болта і розподілити їх по всій площі контакту головки з кріпильним елементом. За рахунок збільшеної площі дотику, з'являється можливість застосовувати більший крутний момент, при цьому межі болта і головки залишаться цілими.
Торцеві головки виготовлені з легованої хром-ванадієвої сталі, яка відрізняється стійкістю до скручування, а також має високу стійкість до деформації, зносу і корозії.
Набір поставляється на металевій планці за допомогою, якої зручно зберігати торцеві головки в майстерні або гаражі. Планка має два отвори, які дозволяють закріпити її на стіні або іншій поверхні, щоб систематизувати інструменти.

Тип
Набор торцевых головок
Конструкция
Обычные
Квадрат
1/2
Количество единиц в наборе
5

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели