Набор торцевых головок KING ROY 30153-10


Нет в наличии
276 грн.
Наличные:
276 грн
Безнал:
345 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy 30153-10 - Набор торцевых головок

Набор KING ROY 30153-10 представляет собой комплект торцевых головок, в состав которого входит 10 инструментов с наиболее востребованными размерами, которые широко применяются мастерами на станциях техобслуживания, а также рядовыми автомоюбителями в гаражных условиях.
Торцевые головки изготовлены из легированной хром-ванадиевой стали, которая отличается стойкостью к скручиванию, а также
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy 30153-10 - Набір торцевих головок

Набір KING ROY 30153-10 є комплект торцевих головок, до складу якого входить 10 інструментів з найбільш затребуваними розмірами, які широко застосовуються майстрами на станціях техобслуговування, а також рядовими автомоюбітелямі в гаражних умовах.
Торцеві головки виготовлені з легованої хром-ванадієвої сталі, яка відрізняється стійкістю до скручування, а також має високу стійкість до деформації, зносу і корозії.
Набір поставляється на металевій планці за допомогою, якої зручно зберігати торцеві головки в майстерні або гаражі. Планка має два отвори, які дозволяють закріпити її на стіні або іншій поверхні, щоб систематизувати інструменти.
Торцеві головки є інструментом, який особливо актуальний серед автомобілістів, так як є засобом найбільш зручним і ефективними при роботі з болтами і гайками. Торцева головка може бути альтернативою для гайкового ключа або повністю замінити його. Даний інструмент більш ефективний при розкручуванні кріпильних елементів зі стертими гранями. Завдяки своїй глибокій конструкції, торцева головка щільно контактує з поверхнею болта або гайки, таким чином, легше відкручуючи елемент.
Шестигранна форма профілю забезпечує хорошу передачу крутного моменту, що дозволяє відкручувати навіть сильно затягнуті кріплення.
Набір торцевих головок KING ROY 30153-10 хороший варіант для тих, кому якісний інструмент, який стане надійною підстраховуванням в непередбаченій ситуації на дорозі або під час запланованого ремонту авто.

Тип
Набор торцевых головок
Конструкция
Обычные
Квадрат
1/2
Диаметр
24, 22, 21, 19, 17, 15, 14, 13, 12, 11 (мм)
Количество единиц в наборе
10

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели