Моторное масло Neste Oil Комплект City Pro LL 5W-30 4л/ Очиститель битумных пятен Neste Pikapesu 0.5л-комплект


Нет в наличии
599 грн.
Наличные:
599 грн
Безнал:
719 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Nestle Oil City Pro LL 5W-30 4л/ Очиститель битумных пятен Neste Pikapesu 0.5л

Комплект двух товаров, который состоит из моторного масла Neste Oil City Pro LL 5W-30 4л и очистителя битумных пятен Neste Pikapesu 0.5л.
Моторное масло Neste City Pro LL 5W-30– масло, которое построено на синтетической основе, является топлевосберегающим и хорошо защищает двигатель автомобиля от износа. Подходит под все типы автомобилей, предназначено к
Читать полностью
Технічні параметри:

Nestle Oil City Pro LL 5W-30 4л/ Очиститель битумных пятен Neste Pikapesu 0.5л

Комплект двох товарів, який складається з моторного масла Neste Oil City Pro LL 5W-30 4л і очищувача бітумних плям Neste Pikapesu 0.5л.
Моторне масло Neste City Pro LL 5W-30 - масло, яке побудоване на синтетичній основі, є топлевосзберігаючим і добре захищає двигун автомобіля від зносу. Підходить під всі типи автомобілів, призначене для використання як бензиновими, так і дизельними двигунами.
Масло Neste City Pro LL 5W-30- продукт, який розроблений для двигунів нового покоління Opel і Saab концерну General Motors, оснащених ECO-Flex System, в яких вимогами є GM-LL-А-025 або B-025.
Переваги використання цього моторного масла: ефективна боротьба з утворенням шламу, що дозволяє мінімізувати появу відкладень в двигуні, а також дозволяє поліпшити якість його роботи.
Завдяки тому, що в основі виготовлення масла лежить синтетична технологія, забезпечується висока стійкість до окислення і подовжений інтервал заміни масла.
Антібітум Neste Pikapesu 0.5л здатний ефективно захистити, відновити колір і текстуру лакофарбових поверхонь. Засіб надає дбайливий і ефективний догляд за поверхнями автомобіля. Завдяки своєму високоякісному складу надає обробленим поверхням шикарний зовнішній вигляд і чудовий стан.
Антібітум випускається в флаконі з розпилювачем, завдяки чому гарантується комфортне та економічне використання. Обсяг флакона становить 500 мл. Рекомендації до використання: Перед використанням очищувач добре струснути, нанести за допомогою губки або через розпилювач на оброблювану поверхню, почекати 3-6 хвилин, потім змити чистою водою.

Тип
Синтетическое
Вязкость SAE
5W-30
Объем
4 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
По типу применения
грузовые авто, легковые авто
Допуск Opel, General Motors
GM-LL-A-025, GM-LL-В-025
Производство
Финляндия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Neste Oil» в категории «Моторное масло»
Показать все модели