Набор торцевых головок KING ROY 30333-016


Нет в наличии
491 грн.
Наличные:
491 грн
Безнал:
589 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Roy 30333-016 - Набор торцевых головок

Набор KING ROY 30333-016 представляет собой комплект торцевых головок, в состав которого входит 16 инструментов с наиболее востребованными размерами, которые широко применяются мастерами на станциях техобслуживания, а также рядовыми автомоюбителями в гаражных условиях.
Торцевые головки изготовлены из легированной хром-ванадиевой стали, которая отличается стойкостью к скручиванию, а также
Читать полностью
Технічні параметри:

King Roy 30333-016 - Набір торцевих головок

Набір KING ROY 30333-016 є комплект торцевих головок, до складу якого входить 16 інструментів з найбільш затребуваними розмірами, які широко застосовуються майстрами на станціях техобслуговування, а також рядовими автомоюбітелямі в гаражних умовах.
Торцеві головки виготовлені з легованої хром-ванадієвої сталі, яка відрізняється стійкістю до скручування, а також має високу стійкість до деформації, зносу і корозії.
Набір поставляється в пластиковому кейсі, який послужить відмінним аксесуаром для зберігання і транспортування набору.
Торцеві головки є інструментом, який особливо актуальний серед автомобілістів, так як є за допомогою найбільш зручним і ефективними при роботі з болтами і гайками. Торцева головка може бути альтернативою для гайкового ключа або повністю замінити його. Даний інструмент більш ефективний при розкручуванні кріпильних елементів зі стертими гранями. Завдяки своїй глибокій конструкції, торцева головка щільно контактує з поверхнею болта або гайки, таким чином, легше відкручуючи елемент.
Дванадцятигранному форма профілю забезпечує хорошу передачу крутного моменту, а також такий профіль легше надягається на болт або гайку, що особливо актуально при роботі в важкодоступних місцях.
Набір торцевих головок KING ROY 30333-016 хороший варіант для тих, кому якісний інструмент, який стане надійною підстраховуванням в непередбаченій ситуації на дорозі або під час запланованого ремонту авто.

Тип
Набор торцевых головок
Конструкция
Обычные
Квадрат
1/2
Диаметр
22, 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 24 (мм)
Количество единиц в наборе
16

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели