Биты KING TONY Вставка торцевая 1/4, HEX, 1.5 мм, L = 25 мм 102515H


Нет в наличии
6 грн.
Наличные:
6 грн
Безнал:
7 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Бита Вставка торцевая 1/4, HEX, 1.5 мм, L = 25 мм
Торцевая бита довольно популярна в использовании при обслуживании различных узлов и соединений. Часто используются при ремонте автомобилей. Благодаря такому приспособлению можно осуществлять работы в труднодоступных местах. Также имеется возможность максимального увеличения передаваемого усилия на крепежный элемент из – за полного контакта рабочих поверхностей.
На верхней части биты
Читать полностью
Технічні параметри:

Біта Вставка торцева 1/4, HEX, 1.5 мм, L = 25 мм
Торцева біта досить популярною у використанні при обслуговуванні різних вузлів і з'єднань. Часто використовуються при ремонті автомобілів. Завдяки такому пристосуванню можна здійснювати роботи в важкодоступних місцях. Також є можливість максимального збільшення переданого зусилля на кріпильний елемент з - за повного контакту робочих поверхонь.
На верхній частині біти є отвір з квадратним перетином для сполучення з приводом приєднувального квадрату, становить ¼ дюймів. По довжині біта є стандартною. Кріплення подібної битою є надійним і довговічним. Також в процесі роботи біта дозволяє досягати максимального крутного моменту.
За допомогою даної біти можна здійснювати роботи впевнено, так як вона виконана з високоміцної хром - ванадієвої сталі. Показники твердості інструменту досить високі і біта має можливість витримувати максимальні навантаження. При роботі на максимальних крутний момент відсутня ймовірність деформації пристосування. На биті нанесено антикорозійне покриття, по - цьому вона має досить тривалий термін служби.
Для роботи з торцевої битою Нех слід використовувати виключно кріпильні елементи відповідного типу. Інструмент практичний і зручний у використанні.


Тип
Биты
Присоединительный квадрат
1/4
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели