Биты KING TONY Вставка торцевая 1/4", Phillips, PH2, L = 100 мм, для шуруповерта 711002P


Нет в наличии
31 грн.
Наличные:
31 грн
Безнал:
37 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Бита Вставка торцевая 1/4", Phillips, PH2, L = 100 мм, для шуруповерта
Благодаря правильно выбранного торцевого приспособления работа по закручиванию крепежных элементов не будет доставлять неудобств различного характера. Главное предназначение данной биты – это монтаж или демонтаж крепежей благодаря механическому воздействию. Это приспособление позволяет выкручивать крепежные элементы, для которых ранее было не обойтись без рожкового ключа.
Читать полностью
Технічні параметри:

Біта Вставка торцева 1/4", Phillips, PH2, L = 100 мм, для шуруповерта
Завдяки правильно обраному торцевому пристосуванню робота з закручування кріпильних елементів не буде доставляти незручностей різного характеру. Головне призначення даної біти - це монтаж або демонтаж кріплень завдяки механічній дії. Це пристосування дозволяє викручувати елементи кріплення, для яких раніше було не обійтися без ріжкового ключа. Найбільш часто дана насадка використовується при ремонті автомобілів і автомобілемонтажу.
Торцева біта досить популярна у використанні при обслуговуванні різних вузлів і з'єднань. Завдяки такому пристосуванню можна здійснювати роботи в важкодоступних місцях, так як біта є подовженою. Також є можливість максимального збільшення переданого зусилля на кріпильний елемент з - за повного контакту робочих поверхонь.
На верхній частині біти є отвір з квадратним перетином для сполучення з приводом розмір присоединительного квадрата, становить ¼ дюймів. Кріплення подібної битою є надійним і довговічним. Також в процесі роботи біта дозволяє досягати максимального крутного моменту.
Біта дуже зручна в роботі, так як виготовлена з високоякісної інструментальної сталі з хром - ванадієвими добавками. Біта має високі показники зносостійкості і відповідає загальноприйнятим стандартам якості. Біта має хрестовину під номером 2, яка є найбільш популярною. З її допомогою можна працювати не стільки з деревом, але і з металом. Вона підходить під кріпильні елементи, які володіють діаметром різьблення від трьох до п'яти міліметрів. Показники твердості інструменту досить високі і біта може без проблем витримати максимальне навантаження.
При максимальному тиску пристосування не деформується. Біта не схильна до корозії, так як має спеціальне покриття. Термін служби є досить тривалим.
Для роботи з торцевої битою слід використовувати виключно кріпильні елементи відповідного типу. Інструмент практичний і зручний у використанні.

Тип
Биты
Присоединительный квадрат
1/4
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели