Бита KING TONY Вставка торцевая 5/16", TORX, T40, L = 70 мм187040T


Есть в наличии (1-2 дня)
24 грн.
Наличные:
24 грн
Безнал:
30 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Бита Вставка торцевая 5/16, TORX, T40, L = 70 мм
Торцевая бита довольно популярна в использовании при обслуживании различных узлов и соединений. Часто используются при ремонте автомобилей. Благодаря такому приспособлению можно осуществлять работы в труднодоступных местах. Также имеется возможность максимального увеличения передаваемого усилия на крепежный элемент из – за полного контакта рабочих поверхностей.
На верхней части биты имеется
Читать полностью
Технічні параметри:

Біта Вставка торцевая 5/16, TORX, T40, L = 70 мм

Торцева біта досить популярна у використанні при обслуговуванні різних вузлів і з'єднань. Часто використовуються при ремонті автомобілів. Завдяки такому пристосуванню можна здійснювати роботи в важкодоступних місцях. Також є можливість максимального збільшення переданого зусилля на кріпильний елемент з - за повного контакту робочих поверхонь.
На верхній частині біти є отвір з квадратним перетином для сполучення з приводом розмір приєднувального квадрату, становить 5/16 дюймів. По довжині біта є подовженою. Кріплення подібної битою є надійним і довговічним. Також в процесі роботи біта дозволяє досягати максимального крутного моменту.
Біта дуже зручна в роботі, так як виготовлена з високоякісної інструментальної сталі з хром - ванадієвими добавками. Біта має високі показники зносостійкості і відповідає загальноприйнятим стандартам якості. Показники твердості інструменту досить високі і біта може без проблем витримати максимальне навантаження. При роботі на максимальних крутних моментах вона не деформується. Біта не схильна до корозії, так як має спеціальне покриття. Термін служби є досить тривалим.
Основною відмінністю біти є те, що у зірочки на шліці є промені, які менш гострі. Цим вона відрізняється від усіх біт типу Тоrx. Також ці промені є менш короткими. При роботі з подібними битами для шуруповерта слід дотримуватися підвищену точність.
Для роботи з торцевої битою слід використовувати виключно кріпильні елементи відповідного типу. Інструмент практичний і зручний у використанні.

Тип
Биты
Присоединительный квадрат
5/16
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели