Биты KING TONY Головка на шуруповерт 8мм магнит L=65мм 7616508M


Нет в наличии
41 грн.
Наличные:
41 грн
Безнал:
49 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Головка на шуруповерт 8мм магнит L=65мм
Головки для шуруповертов являются основной разновидностью слесарно – монтажных инструментов. Они считаются не просто альтернативой рожковым или накидным ключам. Бывают случаи, когда без них не обойтись. Представленный инструмент разработан в соответствии с достаточно высокими требованиями и подходит для профессионального применения. Чаще всего данный инструмент используется при выполнении работ в
Читать полностью
Технічні параметри:

Головка на шуруповерт 8мм магнит L=65мм
Головки для шуруповертів є основним різновидом слюсарно - монтажних інструментів. Вони вважаються не просто альтернативою ріжковим або накидним ключам. Бувають випадки, коли без них не обійтися. Представлений інструмент розроблений відповідно до досить високих вимог і підходить для професійного застосування. Найчастіше даний інструмент використовується при виконанні робіт в ремонті автомобілів. Завдяки даному пристосуванню майстер має можливість здійснювати роботи у важких для доступу місцях. Данний інструмент має розмір квадрата 1/4. По довжині, яка складає 10 міліметрів, дана головка для шуруповерта відноситься до стандартних.
Дане пристосування виготовлено з інструментальної сталі з хром - ванадієвими доповненнями і має антикорозійне покриття. За - цьому показники зносостійкості інструменту досить високі. Завдяки матеріалу виготовлення біта має високу механічну міцність. Представлена головка для шуруповерта має тривалий термін служби. Також при використанні даної головки слід враховувати, що вона повинна повністю відповідати насічках на кріпильних елементах, які ви будете використовувати.
Біта з головкою призначена для монтажу і демонтажу кріпильних елементів. Інструмент забезпечує точну посадку кріпильних елементів. Завдяки магніту забезпечується надійне утримування елементу кріплення.

Тип
Биты
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели