Универсальный очиститель EasyLink OA-300 White Red


Есть в наличии
92 грн.
Наличные:
92 грн
Безнал:
110 грн
99 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EasyLink OA-300 White Red - Очиститель универсальный

Универсальный очиститель EasyLink OA-300 White Red предназначен для очистки экранов навигаторов, мобильных телефонов, планшетов. Преимуществом данного средства является возможность не просто уборки, а возможность удаления различных аллергенов и бактерий. Очиститель убирает 99.9 % вредных микроорганизмов, которые могут задать вред здоровью. Универсальный очиститель EasyLink OA-300 White
Читать полностью
Технічні параметри:

EasyLink OA-300 White Red - Очисник унiверсальний

Універсальний очищувач EasyLink OA-300 White Red призначений для очищення екранів навігаторів, мобільних телефонів, планшетів. Перевагою даного засобу є можливість не просто прибирання, а можливість видалення різних алергенів і бактерій. Очищувач прибирає 99.9% шкідливих мікроорганізмів, які можуть задати шкоди здоров'ю. Універсальний очищувач EasyLink OA-300 White Red відмінно прибирає пил і бруд з Ваших пристроїв і гаджетів. Засіб має в комплекті тканину з мікрофібри, що допомагає більш якісно проводити очищення екранів пристроїв. Баночка універсального очищувача багаторазова - це дозволяє додавати різні очисники. Після використання очищувача EasyLink OA-300 White Red на екранах не залишаються сліди розводів і інших відбитків.
Універсальний очищувач EasyLink OA-300 White Red дуже простий в застосуванні. Спершу необхідно розпилити засіб на екран пристрою, після цього, використовуючи вбудовану серветку з мікрофібри, протерти екран.
Очищувач для екранів Ваших пристроїв стане відмінним аксесуаром. Засіб для очищення екранів має багато переваг. Очищувач підійде до всіх екранів, що робить його універсальним. Також він видаляє пил і бруд, не залишаючи слідів і розводів. Зручний і компактний спрей зі знімною ємністю дозволить використовувати універсальний очищувач не один раз. Після застосування очисника на екрані не залишаються шкідливі бактерії, які задають шкоди здоров'ю.

Бренд
EasyLink

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EasyLink» в категории «Универсальный очиститель »
Показать все модели