Держатели бит KING TONY Держатель бит ударный 5/16" 414710S


Нет в наличии
97 грн.
Наличные:
97 грн
Безнал:
116 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Держатель бит ударный 5/16
Для того, чтоб шуруповёрт функционировал наиболее эффективно, ему необходимы такие аксессуары, как биты и держатели. Бита - это рабочий инструмент, который контактирует с головкой крепежного элемента.
Когда выполняются профессиональные работы при использовании шуруповёрта, огромное значение имеет высокая производительность. Именно от нее зависят затраты по времени на сооружение объекта. Также важное значение
Читать полностью
Технічні параметри:

Тримач біт ударний 5/16
Для того, щоб шуруповерт функціонував найбільш ефективно, йому необхідні такі аксесуари, як біти і тримачі. Біта - це робочий інструмент, який контактує з головкою кріплення.
Коли виконуються професійні роботи при використанні шуруповерта, величезне значення має висока продуктивність. Саме від неї залежать витрати по часу на спорудження об'єкта. Також важливе значення має зручність при виконанні робіт. Біти змінювати потрібно досить швидко. Необхідно працювати з бітами, які мають різні хвостовики. Адаптер і є спеціальним пристосуванням, яке слугує для даної мети.
Ударний триач має пружинне стопорне кільце і магніт в кріпленні. Завдяки даним складовим насадки в тримачі для шуруповерта фіксуються з високою надійністю.
Даний інструмент є необхідним при монтажі і демонтажі елементів кріплення, коли потрібно прикладати значну силу. Головка подібного типу досить щільно вставляється в інструмент. Даний тримач є більш надійним, ніж інші, тому що має набагато більшу твердість. Зносостійкість інструменту знаходиться на найвищому рівні.
Тримач має відмінні робочі показники. Також подібні тримачі біт для шуруповерта є енергоефективними. Важливим є факт, що даний інструмент має доступну вартість.


Тип
Держатели бит
Присоединительный квадрат
5/16
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели