Нет в наличии
415 грн.
Наличные:
415 грн
Безнал:
519 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING KRB-100 - рейлинг

Рейлинг KING KRB-100 предназначен для перевозки грузов и устанавливается на крышу автомобиля вдоль кузова. Он состоит из основной трубы, держателей и заглушек. Данная модель имеет прямоугольную форму. С помощью автомобильных рейлингов крыша транспорта обретает максимальную функциональность и практичность. На рейлинги возможно установить, в зависимости от потребностей: грузовые боксы, автомобильные палатки,
Читать полностью
Технічні параметри:

KING KRB-100 - рейлінг

Рейлінг KING KRB-100 призначений для перевезення вантажів і встановлюється на дах автомобіля уздовж кузова. Він складається з основної труби, тримачів і заглушок. Дана модель має прямокутну форму. За допомогою автомобільних рейлінгів дах транспорту отримує максимальну функціональність і практичність. На рейлінги можливо встановити, в залежності від потреб: вантажні бокси, автомобільні намети, велокріплення і кріплення для перевезення лиж, сноубордів, байдарок. Також деякі типи багажу можна перевозити безпосередньо на рейлігах.

Крім функціональних характеристик рейлінги мають естетичні особливості. Встановивши на дах авто рейлінги Ви зможете зробити його екстер'єр стильним і більш запам'ятовуємим. Даний аксесуар візуально піднімає машину, надаючи потужний зовнішній вигляд. Рейлінг особливо доповнює загальний вигляд мікроавтобуса або позашляховика.

У більшості автомобілів під установку рейлінгів призначені спеціальні місця. Монтаж здійснюється максимально просто і швидко, завдяки чому автомобіліст зможе здійснити його самостійно.

Рейлінги від компанії KING мають високу якість виконання і здатні прослужити своєму власникові довгі роки.

Применяемость
Универсальные
Тип
Рейлинги
Форма поперечины
Прямоугольный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Монтажные комплекты»
Показать все модели