Держатели бит KING TONY Держатель бит 1/2">10 мм 414810M


Нет в наличии
60 грн.
Наличные:
60 грн
Безнал:
72 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Держатель бит 1/2">10 мм
Для проведения работ с шуруповертом с наибольшей эффективностью мастеру необходимо запастись такими аксессуарами, как биты и держатели. Во время выполнения работ с шуруповертом на профессиональном уровне не последнюю роль играет высокая производительность труда. Именно она является ключевой во временных затратах, которые потребуются для постройки. Важным является и удобство при работе. Так как замену насадок нужно
Читать полностью
Технічні параметри:

Тримач біт 1/2">10 мм
Для проведення робіт з шуруповертом з найбільшою ефективністю майстру необхідно запастися такими аксесуарами, як біти і тримачі. Під час виконання робіт з шуруповертом на професійному рівні не останню роль грає висока продуктивність праці. Саме вона є ключовою в тимчасових витратах, які будуть потрібні для побудови. Важливим є і зручність при роботі.
Так як заміну насадок потрібно робити досить часто, а в деяких випадках це досить незручно, по - цьому важливою частиною набору інструментів є тримач для біт. Завдяки даному пристосуванню майстер має можливість швидко змінювати насадки - біти навіть перебуваючи на великій висоті без особливих трудовитрат. Саме тримач дозволяє здійснювати роботи з бітами для шуруповерта, які володіють різними хвостовиками.
Представлений тримач має важливе призначення, він дозволяє досить швидко змінювати вставки. Саме за рахунок цього забезпечується досить швидке виконання робіт. Пристосування виготовлено з високоякісної інструментальної сталі. Показники твердості знаходяться на високому рівні, який відповідає всім загальноприйнятим стандартам. Виріб не деформується навіть при максимальному натисканні. Біти в тримачі надійно закріплюються без ймовірності зіскакування. Біти витягуються з тримача при необхідності без особливих зусиль.

Тип
Держатели бит

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели