Держатели бит KING TONY Держатель бит 1/4" шестигран. 10мм 373202R


Нет в наличии
92 грн.
Наличные:
92 грн
Безнал:
110 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Держатель бит 1/4" шестигран. 10мм
Благодаря держателю для бит мастер имеет возможность устанавливать на свой шуруповерт любую биту, несмотря на их длину. При выполнении большого объема работ держатель является необходимостью. С помощью него можно без особого труда производить замену бит. Часто его используют для высотных работ, когда нет возможности свободно производить замену бит.
Представленный держатель имеет присоединительный квадрат
Читать полностью
Технічні параметри:

Тримач біт 1/4" шестигран. 10мм
Завдяки тримачу для біт майстер має можливість встановлювати на свій шуруповерт будь-яку біту, незважаючи на їх довжину. При виконанні великого обсягу робіт тримач є необхідністю. За допомогою нього можна без особливих зусиль робити заміну біт. Часто його використовують для висотних робіт, коли немає можливості вільно робити заміну біт.
Представлений тримач має приєднувальний квадрат 3/8. Він є дуже зручним у використанні і помітно спрощує працю людини при виконанні ремонтних робіт. Так як існують певні різновиди кріпильних елементів, які мають шестигранну головку, замість звичних прямих або хрестоподібних, то в даному випадку незамінним є тримач для шестигранних головок.
Подібні кріплення, які мають шестиграну головку, називаються покрівельними. Найбільш часто подібні шурупи і саморізи використовують при виконанні будівельних робіт для монтажу дахів. За - цьому на будівництві не обійтися без цього механізму. Для подібних кріплень існують певні різновиди біт, які і підходять під шестигранний тримач. Також даним тримачем можна користуватися, використовуючи і інші біти. Представлений інструмент надійно утримує біти. У засобу хороші показники зносостійкості, так як він виконаний з високоякісної інструментальної сталі.


Тип
Держатели бит
Присоединительный квадрат
1/4
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели