Шины Michelin Alpin A3 (185/70R14 88T)


Нет в наличии
1520 грн.
Наличные:
1520 грн
Безнал:
1824 грн
Приватбанк:
1523 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Michelin Alpin A3 (185/70R14 88T) - автошина

С наступлением холодов, езда на автомобиле требует повышенного внимания. Оттепель и постоянно мокрая снежная каша на дороге, или мороз и гололед, все это влияет на степень сцепления автомобиля с дорогой.
Специально для малолитражных и компактных авто, французский бренд Michelin выпустил резину Michelin Alpin A3. Она идеально подойдет для перемещения в пределах города, или на небольшие
Читать полностью
Технічні параметри:

Michelin Alpin A3 (185/70R14 88T) - автошина

З настанням холодів, їзда на автомобілі вимагає підвищеної уваги. Відлига і постійно мокра снігова каша на дорозі, або мороз і ожеледь, все це впливає на ступінь зчеплення автомобіля з дорогою.
Спеціально для малолітражних і компактних авто, французький бренд Michelin випустив резину Michelin Alpin A3. Вона ідеально підійде для переміщення в межах міста, або на невеликі відстані між населеними пунктами.
Варто зазначити, що нанесення ламелей на поверхню покришки відбувається за сучасною технологією BDS. Це поліпшило показники гальмування і часу розгону на мокрому або слизькому покритті.
В основі гумової суміші Michelin Alpin A3 знаходиться натуральний каучук, новий склад полімерів і масла рослинного походження. Це не дає шині «дубеть» на сильному морозі, і позитивно відбивається на довговічності покришки.
Малюнок симетричний, спрямований. Добре тримає дорогу на прямих відрізках і при входженні в поворот, завдяки збільшеній жорсткості бічного ребра. Досить глибокі канавки протектора, при русі, самоочищаються від талого снігу і води.
Модельний ряд Michelin Alpin A3 відрізняється низьким опором коченню, що призводить до зменшення споживання палива.

Ширина профиля шины
185 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
70
Диаметр покрышки, дюймы
R14
Сезонность
Зимние шины
Назначение
Легковые

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Michelin» в категории «Шины»
Показать все модели