Ремень стяжной King 1304


Нет в наличии
309 грн.
Наличные:
309 грн
Безнал:
371 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING 1304 - стяжной ремень

Стяжные ремни KING представляют собой стропы или ленты. Они предназначены специально для закрепления грузов во время транспортировки на авто, трейлерах, самолетах и судах. С их помощью возможно избежать самопроизвольное сползание груза и его перемещение. К характерным особенностям стяжных ремней стоит отнести эластичность и легкость. Текстильная лента отличается мягкостью, благодаря чему не повреждает груз и
Читать полностью
Технічні параметри:

KING 1304 - стяжний ремінь

Стяжні ремені KING є стропами або стрічками. Вони призначені спеціально для закріплення вантажів під час транспортування на авто, трейлерах, літаках і судах. З їх допомогою можливо уникнути мимовільне сповзання вантажу і його переміщення. До характерних особливостей стяжних ременів варто віднести еластичність і легкість. Текстильна стрічка відрізняється м'якістю, завдяки чому не пошкоджує вантаж і гарантує збереження товарного вигляду предметів, що перевозяться. Перевагою також є те, що експлуатація ременів максимально проста, чим значно знижуються витрати на вантажно-розвантажувальні роботи. Компактний розмір дозволяє возити стяжний ремінь з собою в багажнику, не витрачаючи вільний простір.

Матеріалом виготовлення стяжного ременя KING 1304 послужив високоякісний поліестер. Його відмінною рисою вважається підвищена міцність і еластичність. Конструкція кріплення ременя має затиск з одного боку, за допомогою чого запобігається ослаблення стрічки під час транспортування. Даний ремінь виконаний в помаранчевому кольорі. Він має високу якість і здатний прослужити своєму власникові довгий час.

У комплектацію входить два ременя довжиною 6,2 метра. Він здатний витримувати вантаж до 2 тонн.

Тяговое усилие
2 (т)
Длина троса
6.2 (м)
Ремней в комплекте
2

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Ремень стяжной»
Показать все модели