Ремень стяжной King 1305-4M


Нет в наличии
151 грн.
Наличные:
151 грн
Безнал:
181 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING 1305-4M - стяжной ремень

Стяжные ремни KING представляют собой стропы или ленты. Они предназначены специально для закрепления грузов во время транспортировки на авто, трейлерах, самолетах и судах. С их помощью возможно избежать самопроизвольное сползание груза и его перемещение. К характерным особенностям стяжных ремней стоит отнести эластичность и легкость. Текстильная лента отличается мягкостью, благодаря чему не повреждает груз и
Читать полностью
Технічні параметри:

KING 1305-4M - стяжний ремінь

Стяжні ремені KING є стропами або стрічками. Вони призначені спеціально для закріплення вантажів під час транспортування на авто, трейлерах, літаках і судах. З їх допомогою можливо уникнути мимовільне сповзання вантажу і його переміщення. До характерних особливостей стяжних ременів варто віднести еластичність і легкість. Текстильна стрічка відрізняється м'якістю, завдяки чому не пошкоджує вантаж і гарантує збереження товарного вигляду предметів, що перевозяться. Перевагою також є те, що експлуатація ременів максимально проста, чим значно знижуються витрати на вантажно-розвантажувальні роботи. Компактний розмір дозволяє возити стяжний ремінь з собою в багажнику, не витрачаючи вільний простір.

Матеріалом виготовлення стяжного ременя KING 1305-4M послужив високоякісний поліестер. Його відмінною рисою вважається підвищена міцність і еластичність. Конструкція кріплення ременя має затиск з одного боку, за допомогою чого запобігається ослаблення стрічки під час транспортування. Даний ремінь виконаний в помаранчевому кольорі. Він має високу якість і здатний прослужити своєму власникові довгий час.

Ремінь має довжину 4 метри і здатний витримувати вантаж до 1,5 тонни.

Тяговое усилие
1.5 (т)
Длина троса
4 (м)
Ремней в комплекте
2

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Ремень стяжной»
Показать все модели