Нет в наличии
491 грн.
Наличные:
491 грн
Безнал:
589 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING KT-0246 - палатка

Туристическая палатка предназначена специально для того, чтобы защищать от неблагоприятных погодных условий и служит временным жильем. Также эксплуатируется для хранения вещей в полевых условиях. Кемпинговые палатки могут похвастаться повышенной комфортностью. Они идеально подходят для того, чтобы удобно расположиться в полевых условиях. Туристическая палатка является незаменимым помощник во время выездов на
Читать полностью
Технічні параметри:

KING KT-0246 - палатка

Туристичний намет призначений спеціально для того, щоб захищати від несприятливих погодних умов і служить тимчасовим житлом. Також експлуатується для зберігання речей в польових умовах. Кемпінгові намети можуть похвалитися підвищеною комфортністю. Вони ідеально підходять для того, щоб зручно розташуватися в польових умовах. Туристичний намет є незамінним помічником для виїздів на природу, особливо тривалих. З її допомогою можливо сховатися від сонця, вітру, холоду і комах. Чим гарантується комфортний і безпроблемний відпочинок. Намет має надійну конструкцію, яка виконана з високоякісних матеріалів. Вона швидко зводиться і має збірно-розбірний механізм монтажу.

Намети від виробника KING стануть незамінними під час туристичних походів. Модель KING KT-0246 призначена для зручного розташування двох осіб і має розмір 200 х 150 х 110 см. Дана палатка має дизайн червоно-синього забарвлення. Вхід має арочну конструкцію. По периметру дна розташовуються петлі для кріплення палатки до грунту, які забезпечують надійну стійкість при сильному вітрі. Процедура монтажу відрізняється простотою і займає не більше 5 хвилин.

Тип
Туристическая
Количество мест
2

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Палатка»
Показать все модели