Нет в наличии
24 грн.
Наличные:
24 грн
Безнал:
29 грн
25 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

BI-PLAST BP-20 20см - Водосгон

Водосгон Bi-Plast с лезвием 20 см – эффективное изделие, с помощью которого стеклянные поверхности автомобиля можно поддерживать в надлежащей чистоте и порядке.
Водосгон небольшого компактного размера, удобный в использовании. Позволит быстро и эффективно очистить загрязненную поверхность, придав стеклянным поверхностям авто обновленный вид.
Водосгон позволяет мягко и бережно удалять воду с
Читать полностью
Технічні параметри:

BI-PLAST BP-20 20см - Водозгін

Водозгін Bi-Plast з лезом 20 см - ефективний виріб, за допомогою якого скляні поверхні автомобіля можна підтримувати в належній чистоті і порядку.
Водозгін невеликого компактного розміру, зручний у використанні. Дозволить швидко і ефективно очистити забруднену поверхню, надавши скляним поверхням авто оновлений вигляд.
Водозгін дозволяє м'яко і дбайливо видаляти воду з оброблюваних поверхонь, ідеально очищує від різних крапель, абсолютно не залишає розводів, так як дуже щільно прилягає до оброблюваної поверхні, а також не залишає ніяких подряпин.
Водозгін Bi-Plast допоможе не тільки забезпечити доглянутий вигляд скляним поверхням, а й істотно поліпшить видимість, що першочергово важливо при водінні.
В кінцевому підсумку, після використання водозгіна Bi-Plast Ви отримаєте якісний результат: чисті і доглянуті скла, які додадуть Вашій авто оновлений вигляд.
Водозгін розміром 20 сантиметрів, він зручний у використанні і зможе ретельно очистити скляні поверхні будь-яких розмірів.
Водозгін Bi-Plast - надійний помічник в питанні підтримки чистоти Вашого автомобіля.

Тип
Водосгон

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «BI-PLAST» в категории «Губки, мочалки, водосгоны»
Показать все модели